Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A férfiak tényleg sokkal...

A férfiak tényleg sokkal tovább vissza tudják tartani a nagydolgot, mint a nők?

Figyelt kérdés

2013. aug. 15. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem hinném.

Nálunk ha páromnak kell,akkor 5 percen belül legyen egy wc,mert fáj a hasa,puffad rögtön.

Ezzel szemben én onnantól,hogy menni kell,simán elvagyok 1 napot is minden gond nélkül.

N

2013. aug. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, de a galambokat azért eregetik addig is.
2013. aug. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. A páromnak evés után nagyjából 10 perccel mennie kell, különben minden baja van. Épp ezért elég problémás vele étterembe járni, nagyon utálom ezt. Nem tudom, miért van ez nála. Naponta annyiszor megy wc-re, ahányszor eszik. Ha 6-szor, akkor 6-szor. Én viszont alapból hetente max. 2 alkalommal megyek. Általában itthon jön rám, amikor el is tudom intézni, de ha máshol, akkor is vígan kivárom, míg hazaérek, sőt, általában addigra már nem is kell, és csak napok múlva megyek újra. Szóval nálunk fordítva működik.
2013. aug. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!