Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 18 éves vagyok férfi alig van...

18 éves vagyok férfi alig van rajtam szőr sőt szinte sehol nincs az endroklinologus milyen hormonokkal növelné meg a szőr mennyiséget?

Figyelt kérdés
2013. aug. 17. 10:36
 1/10 anonim ***** válasza:

A másodlagos nemi jellegek egy második lökéses hormontermelés okozza kamaszkorban.

Lányoknál ösztrogén, férfiaknál tesztoszteron. Ez egy lipid/zsírszerű dolog.

Orvos felírhat tesztoszteronnövelő készítményeket bizonyos esetekben.

2013. aug. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
fanszőrzeted sincs? Am ha jól lebarnulsz nem fog nagyon látszani h nem vagy szőrös.
2013. aug. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A hangod férfias? Magamból szeretnék kiindulni, most 24 éves vagyok. 12 évesen mutáltam és kinőtt a fanszőrzetem/plusz gyér hónaljszőrzet és a lábszáram lett szőrösebb. Később ez nem változott 18 évesen ugyanez volt, sehol még egy szál szakáll, semmi. Aztán 22 éves korom körül megjelent a bajusz/szakáll kombináció gyengén, mostanra már néhány csomóban nő, de a testemen csak a lábszáram lett szőrösebb, a többi helyen, még a hónaljon is elég ritkásan vagyok szőrös. Szóval nem biztos, hogy ez endokrin probléma, én nézettem tesztoszteron szintet a véremben és pont középérték, plusz minden más hormon is normális nálam. Lehet nálad is csak genetika és nem kell parázni.
2013. aug. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
fanszőrzet van meg egy pici gyér hónalj szőr hát a láb csak nagyon nagyon minimális de térdtől felfele semmi
2013. aug. 17. 11:52
 5/10 anonim ***** válasza:
más panaszod van?
2013. aug. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
más nincs még max annyi hogy nem nagyon nézek ki 18nak
2013. aug. 17. 13:04
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem tök egészséges vagyok. Nem kell ide semmi, minden rendben lesz, nem vagyunk egyformák, ezért olyan szép a világ.
2013. aug. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ki érti ezt ? Az egyik a fiú a szőrösödésért van oda ,a

másikat 2 szál is zavarja ,és leborotválja .Nem vagyunk

egyformák,nehéz ezt megérteni ? Még ez a szerencse !!

2013. aug. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Kispajtás!

Nézd meg apádat! Na (jó esetben) kb. rá kell hogy hasonlíts! Viszont ha ő egy szőrös gorilla, te meg egy szőke szőrnélküli, akkor már valami gubanc van :)

Van hogy emberek 20 éves korukig nem borotválkoznak, utána is csak azért, mert kötelező :)

2013. aug. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Helyedbe orulnek,szivesen cserelnek veled nekem tul sok van xd 16F
2013. aug. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!