Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Minden férfinak megnő a...

Minden férfinak megnő a farka? Már mint úgy értve hogy nem maradt 4 cm hosszú,1,5 vastag, és a golyói is 2 cm senkinek? 16/F vagyok, és elég kicsi, már fanszőrzetem alakul, de a hónaljamon nincs. Vagyis nőhet még sokat?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam a hónaljszőr sokat befolyásol, mihelyst elkezd nőni a pénisz is nő.
2009. okt. 29. 16:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
a péniszed nő, kb 18 éves korodig. 4 centi semmiképpen sem fog maradni. ha 16 évesen még szőröd sincsen, a fanszőröd is csak most kezd el alakulni, akkor neked még bőven fog nőni a péniszed, kicsit későn érő típus vagy, még 18 éves korod után is fog nőni valszeg.
2009. okt. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Van akinek akkora marad, bár ritka, valószínűleg a tiéd is nőni fog még.
2009. okt. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
4 cm merev állapotban, vagy nyugalmi állapotban? 1,5 cm az átmérője, vagy a sugara, vagy az egész kerülete? Jó lenne ha jobban kifejtenéd és így könnyebb válaszolni is!
2009. okt. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
alap állapot: 3-3,5 cm, mereven: 4-6cm, mint a babáknak kicsit nagyobb max. A fanszőröm 13 éves korom óta van, már kezdenek olyan 4-5 cm-s szőrszálak is lenni. A golyóm viszont 1,5cm hosszú, és a pénisz 1,5 cm átmérőjű, állva 2,5cm. Lábamon is kezdenek kis szőrszálak megjelenni, a hónaljamon viszont nincs.
2009. okt. 29. 17:01
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez megérne egy kört egy endokrinológusnál...
2009. okt. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

A mikro vagy makro pénisz nem normális.

16 évesen 4-5 centi az abnormális.

Ennyi idős korban már igen csak a tizenegynéhány centi a jellemző.

2009. okt. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
57%
Ez tényleg nem normális dolog! Vannak ilyenek, csak ritkák! A szőrnövekedés jelentheti azt, hogy tombolnak a hormonok és kezdesz férfivá érni! Bár 16 évesen, már lassan de biztosan kezd vége lenni a pubertás kornak, na jó 18 éves korra, de a 16 már közel van hozzá! Annyi biztos, hogy még nőni fog, sztem várd meg a végét és lehet minden rendben lesz, de azért tudom kicsit kellemetlen, de menj el dokihoz és találjatok ki vmit!
2009. okt. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
hát 16 éves leszek májusban, tehát nincs messze! remélem minden rendben lesz!
2009. okt. 29. 20:45
 9/15 anonim ***** válasza:

a heréid túl picik

itt sajnos valami gebasz van

menj el vele orvoshoz

tudom, hogy félelmetes, de meg kell tenned, ha normális felnőtt férfi akarsz lenni

suliorvos is jó, vagy urulógus

és ne halogasd, csak magaddal szúrsz ki

2009. okt. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Először beszélj apukáddal (tudom, nem könnyű), lehet, hogy genetikai örökség a miniméret, ebben az esetben ne aggódj, hiszen apukád is talált párt magának, te is megszülettél. Ha apu átlagos méretű, és másról sem tud a családban ilyen méretekkel, akkor nyugodtan menj(etek) el orvoshoz, először a gyerekorvosodhoz, ő jó esetben (hacsak nem költöztetek ti vagy ő) csecsemőkorod óta ismer, pontos képe van az eddigi fejlődésedről. Ő majd tovább küld, valószínűleg endorkinológushoz. A méreteid valóban el vannak kissé maradva a korod átlagához képest, viszont a szőrösödés arra utal, hogy már javában beindult a pubertásod.

Ne halogasd az orvost, mert szükség esetén (ezt majd a vizsgálatok után az orvos eldönti) megfelelő kezeléssel még teljesen átlagossá fejlődhetsz!

2009. okt. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!