Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kilövellés közben normális-e,...

Kilövellés közben normális-e, hogy nagyon remeg a lábam, meg az hogy az ondóm nem teljesen fehér, hanem ilyen áttetsző foltokkal tarkított?

Figyelt kérdés
Ezeket önkielégítés végén tapasztalom, néha meg is ijedek kicsit emiatt, mikor érzem közeledni a magömlést. A nyáron voltam 13 éves, egy osztálytársam nemrég mondta el, hogy kell csinálni magamnak, mert eddig nekem eszembe sem jutott. Nagyon jó, erős érzés, azóta szinte minden nap csinálom, néha kétszer-háromszor is. Nem lehet ettől bajom, pl. gyengeség, stb? Mert mellette súlyzózok is, kell az erő hozzá. Még egy kérdés, hogy lehet nyújtani az időt, hogy ne csak 3-4 percig tartson az egész? Mit csináljak, amikor már úgy érzem, nem bírom tovább? Köszönöm előre is a tanácsokat, elég cikis a téma, azért is írtam ide.

2013. aug. 24. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális dolog .
2013. aug. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mindenről privátban.

előző voltam

2013. aug. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért nem itt?
2013. aug. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mert konkrétan őt érdekli,a mondani valóm meg nem rövid .

Ilyenkor óhatatlanul is belecsúszik némi helyesírási hiba ,és nem szeretném mások meg ilyen miatt oktatnának ki.

Sokan inkább ilyennel foglalkoznak ,mint a kiírt kérdéssel.

2013. aug. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy mást is érdekelne, elvégre ez egy nyilvános fórum... (a helyesírási hibáktól függetlenül)
2013. aug. 25. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ilyen korban még nem teljesen fehér a kilövellett anyag. Tehát ezzel semmi baj nincsen. A másik meg, hogy beleremegsz az orgazmusba az az is teljesen normális. Ha kíváncsi vagy még valamire írj privit. 14/F
2013. aug. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Normális. :)
2013. aug. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!