Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A makkom tetején van egy...

A makkom tetején van egy piros folt. Volt már valakinek ilyen?

Figyelt kérdés

Érzékeny a makkom ezért orvosi tanácsra langyos kamillás vízben fürdettem valamint dörzsölgetéssel próbáltam hozzászoktatni a külső ingerekhez. Hagyjam most egy időre a kamillás fürdőt meg a dörzsölgetést és rendbe jön vagy mire számíthatok?


A kamilla egyébként szépen kiszárította viszont arra az időre az érzékenység elmúlt vagy csak nagyon minimális volt tehát úgy is mondhatnám, hogy bevált.


A dörzsölgetést az orvosom nem tanácsolta, de azt meg itt olvastam az interneten, hogy így lehet hozzászoktatni a külső ingerekhez.


Ezt a kérdést is én írtam ki: http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__4..



2013. aug. 24. 22:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Vérbőségtől is lehet ott pirosabb .
2013. aug. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!