Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A heregolyóm néha fáj, mitől...

A heregolyóm néha fáj, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Néha fáj egy ideig.Nem hordok szűk nadrágot,alsógatyát és megvizsgáltam magamnak nincs rajta pukli sem más.De azt észre vettem(nem nagyon szoktam nadrág szíjat hordani) ha öv van rajtam,mert a munkásnadrághoz kell,akkor utána is előfordul,hogy fáj.Meg az is feltűnt,hogy az új memóriahabos matracom nem olyan mint a régi rugós.Szóval hogy fáradtan lehuppanok és a rugós bement alattam,de ez csak a lábamnál megy le és(kínos de leírom)felüti a heregolyóm.Ha lassan letenném magam elmúlna a dolog?LEhet ez a baj?

Válaszaitokat előre is köszönöm!


2013. aug. 26. 20:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem oda írni,hogy előfordul hogy nem tudok wc-re menni egy darabig és már nagyon kell ettől is lehet?
2013. aug. 26. 21:01
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen gondom. Bár szerintem ez a cigaretta "műve".
2013. aug. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem dohányzom,nem szeszkózok,nem drogozok.
2013. aug. 27. 12:05
 4/5 Sehery Sery ***** válasza:

Kérdés. Nem tudom milyen helyen dolgozol, de abban az időben, amikor ezek a próblémák kezdöttek ültél le valami hidegre? Mert lehet here gyulladás, amit okzhat felfázás, vagy amit emlittél matrac ütödés, mert kisebb-nagyobb ütödések is okozhatják.

Emlitetted azt is hogy őv hordása után is fáj. Szoktál emelni nehezeet? Vagy sportolsz? Mert akkár sérv is lehet, vagy valami meghúzodott. Mindenestre próbálj óvatosan leülni, és kicsit pihentetni magad. Még ha kellemetlen is, de keres fel egy urologust, hogy kizárhasd a komolyabb próblémákat.

2013. aug. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat.Már előtte elkezdtem törődni a dologgal,hogy a kérdést ki írtam volna,és azt hiszem a gond a matracos dolog volt már oda figyelek hogy ülök le és lám már nem jelentkezett azóta ilyen probléma.De a kérdésedre válaszolva a munka helyemen kell nehezeket emelni.Mostanáig semmi baja(bajom) nem volt,de nagyon figyelni fogok a dolgokra.Ha megint elő jön azt hiszem orvoshoz fordulok.
2013. aug. 28. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!