Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A herém mérete növekedhet?

A herém mérete növekedhet?

Figyelt kérdés

Műtétek miatt és az amiatti komplikáció miatt a bal herém nagy mértékben összement. Jelenleg 20 éves vagyok. Elképzelhető, hogy növekedni fog még, vagy van-e olyan eljárás, amivel a funkciója, méretállománya javítható?

Értelmes válaszokat köszönöm.



2013. szept. 6. 19:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Nagyban függ a tesztoszteron-szinttől is.
2013. szept. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Arcszőrzeted mennyire erős, és sűrű?
2013. szept. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
18%
A herék szép lassan folyamatosan növekszenek.A nagyon időseké ,már olyan,mint egy kis tojás .
2013. szept. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem voltam túl szőrös sosem, olyan közepesnek mondanám. Ez a műtét a tavasszal volt, és heregyulladásom volt a műtét követően...
2013. szept. 6. 20:29
 5/11 anonim ***** válasza:
Nézd, nem hiszem hogy valamivel növelhetnéd avagy kellene. Mi értelme? Az egészség a lényeg nem az hogy jól nézzen ki.
2013. szept. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Növessz szakállat.
2013. szept. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Azért miért lenne jó?


Köszi a válaszokat. Tudom, hogy az egészség a lényeg, de nem tudom megszokni, hogy így néz ki (zavaró).

2013. szept. 7. 08:30
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez csupán esztétikai hiba, nem sokat nézed szerintem egész nap, ebbe lassan belenyugodhatsz, nem számít hogy néz ki.
2013. szept. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

mit mond az orvos?


ha sorvad a heréd pl., az nem igazán fog nőni, de lehet hogy más van a háttérben, az orvos pontosan meg tudja mondani mire számíthatsz

2013. szept. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál, el is mondtam, mit tapasztalok, meg hát látható is... azt mondta, hogy ez a műtét következménye, ez van.
2013. szept. 8. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!