Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha körülmetélnek, a fitymaféke...

Ha körülmetélnek, a fitymafékemet is eltávolítják?

Figyelt kérdés
Most vagyok túl a fitymafékműtétemen, és sajnos megmaradt ugyanaz a probléma, sőt még rosszabb, hogy ha makk alá húzom a bőrt, akkor fáj. Tudtam, hogy nem biztos a műtét sikeressége, de nem akartam a körülmetélést, de úgy néz ki muszáj lesz. A kérdés adott, sajnos nem találtam máshol választ, köszönöm a segítséget.

2013. szept. 17. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Még most sem biztos hogy neked teljes metélést kellene végezni .Egy kis bemetszés is elég lenne ,hisz a makk alá tudod húzni .Már több fiú is panaszolta ezt a helyzetet.

Még olyanok is,akik magán rendelésen voltak .Akikről én tudok,a dokik már az idősebb korosztály felé tartanak .

Lehet hogy ők még ott tartanak,amit 25-30 éve tanultak .

2013. szept. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A varratok rég kiestek, körülbelül 1 hónapja volt a műtét, elvileg átmetszették a fitymafékemet, látom is, de mégis fáj. Tehát eltávolítják? Ez okoz problémát, nem a bőr.
2013. szept. 17. 17:38
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Hali!


Sztem nem kellene TKM-eltetned magad emiatt. Én is találkoztam már olyan 13 éves fiúval itt, akinek a doki a herevisszér-műtétje alatt elvágta a fékjét, de olyan rosszul forrt össze, hogy ahelyett, hogy megnéz7tük vna, mit le7 vele kezdeni, sajna, a doki addigra már rábeszélte a TKM-re (=Teljes KörülMetélés), és 1 nappal a műtétje UTÁN jött nyöszörögni, hogy így se boldog.

Élőben viszont vizsgáltam már olyan fitymaféket, amelyet lézerrel műtött Mo. legismertebb urológusa,... (Nem vicc! Valóban így volt! :-o ) ...de a fék az csak megmaradt utána is. Visszament a doki praxisába, de a doki csak legyintett, mondván, jól van az. A srác természetesen továbbra is úgy érezte, hogy hiába lett simára gyalulva a makkja hegye, hiába ropis a féke helye, az a fék bizony csak ott van továbbra is, a problémája nem lett megoldva, ellenben a bukszája egy olyan 60eFt,-tal lett könnyebb.


˙

Hogy most NEKED mi kéne, elég lenne-e egy bemetszés, így látatlanban felelőtlenség lenne megmdani, mivel minden eset egyedi, így a tiéd is. Ha úgy glod, érdekel a véleményem, az vizsgálatot igényel, mert hottentottára NEM fogok neked semmi olyat mdani, amelyben nem vagyok 100%-ig (vagy lega 90%-ban.) biztos, ezt azért tudd, ebben az esetben keress meg nyugodtan >>priviben! Akkor esetleg tudok segíteni.


Üdv: EE


* * *

PS: A másik ugyanilyen kérdésedet nem tudom, eleinte melyik kategóriába szántad, de a moderáció áthelyezte ebben a kategóriába, sz'al azt javaslom, ilyen esetben először csak 1 ilyen kérdés feltevésével próbálkozz! :-o

2013. szept. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!