Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Valami bajom van? mikor...

Valami bajom van? mikor merevedésem van a fitymám nem jön le autómatikusan és nekem kell lehúznom (nem mindig sikerül a makk aljáig)

Figyelt kérdés

mikor merevedésem van a fitymám nem jön le autómatikusan és nekem kell lehúznom(nem mindig sikerül a makk aljáig)

14 vagyok , mi lehet a baja a szerszámomnak??



2013. szept. 17. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Fitymaszűkületnek hangzik, urológus orvost kéne felkeresned, mert úgy tudom, hogy ez romlik, ill. később szex közben fájni fog. Viszont nem hangzik egyelőre súlyos esetnek, lehet hogy egyszerű manuális megoldást fog ajánlani.
2013. szept. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagy tévedés hogy a fitymának automatikusan le kellene menni .Azt legtöbb esetben hátra kell húzni,főleg fiatal fiuknak ,akiknek még eléggé szoros ez bőr .Kifog az idővel tágulni rendesen .Szorgalmas kezek gyorsan megoldják ezt .
2013. szept. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell magától lecsúsznia fitymának,nagyon soknak magának kell a fitymát a merev péniszről lehúzni.De a makk mögé kell tudni húzni a fitymát az akkor jó,mivel nem mindig megy,ezért javaslon meleg vízben a tiszálkodásod megkezdése előtt ezentúl húzd többször is hátra a fitymád,tornáztad azt,ha már merev a péniszed akkor lesz a leghatásosabb,pár percig ezentúl mindig csináld,ezért is mondják igazából hogy a maszturbálás jó,mert addig is tornáztatva van a fityma:-)
2013. szept. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!