Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért mondják sokat, hogy....

Miért mondják sokat, hogy. Többi lent?

Figyelt kérdés

Miért mondják sokat, hogy 18 felett már a szüzesség egy betegség?

Miért baj az ha valaki pl. 19 évesen is szűz?

16/F



2013. szept. 19. 07:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Abszolút nem baj.
2013. szept. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez a divat a fiatalok körében. Vagy követed őket, vagy megbecsülöd. Szerintem értékelendő, ha valaki nem versenyzik az idővel ilyen témában.
2013. szept. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én még ilyet soha nem hallottam.

Még 25 évesen sem baj, ha valaki szűz. Max csak nem megszokott....

2013. szept. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én sem hallottam még ilyet.Egyet is értek az első 3 hozzá

szólóval .Valóban ez egy divat lett a fiatalok körében,bele

értve a lányokat is .Ezzel párosul a szőrtelenités is .

Fizikai értelemben valóban korábban érettek a fiatalok erre,de sajnos érzelmileg nem.A sexhez érzékiség is kell.

Régen megadták ennek is módját,volt becsülete.Mondhatom ,

mint egy emlék maradt meg.Aztán jó,vagy rossz,azt döntse

el mindenki saját maga .A régi időkben még tervezgették,ennek a lehetőségét,most meg ahogy alkalom adódik rá azonnal megtörténik .Sokat csak a kiváncsiság

hajtja,milyen is lesz.Nem kevés aztán azoknak a száma sem,

akiket nagy csalódás ér,nem ezt várták .Ez viszont nem véletlenül van ,mert éretlenek rá . Én magam is sokáig vártam erre,jóval túl voltam a 20 on.Semmilyen hátrányom nem adódott belőle .63F

2013. szept. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenkinek magának kell éreznie, hogy mikortól válik éretté a szexre. Az emberek között elég nagy különbségek vannak. Van aki már egészen fiatal korában vágyik rá, van aki pedig még felnőtt korában sem. A szex egy olyan dolog, amit azért csinálunk mert élvezzük. Sem kényszer, sem tiltás nem használ.


Jómagam is a korai csoportot képviselem, 15 éves korom óta élek aktív nemi életet. Ismerek sok olyan embert, akik viszont csak 20-on pár évesen éreztek vágyat aktív nemi élet iránt. Mindenki akkor csinálja amikor akarja, és azzal és úgy, akivel és ahogy akarja. Ennyi.

2013. szept. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem baj, és nem betegség, és nem okoz semmilyen hátrányt a további életedben sem.


Egyszerűen ez a mai rendszer egyik logikája.... nehéz, és bonyolult dolog ez, de ajánlanám az egyik tanárom könyvét a férfiak helyzetét befolyásoló propagandáról:

[link]


Olvasd el, és sok dolog világossá válik, bár azt hozzáteszem, hogy tudományos szempontból íródott a könyv szakembereknek, de(!) szerintem ha rászánod az időt, akkor neked is hamar világos lesz, mint a nap. :)

2013. szept. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Értem én 5 ös amit írsz,ilyen vagy ilyenek is lehetnek vannak ,de már

nem erről szól a dolog .Akkor vagyok nagy a haverok ,vagy a csajok körében,ha már ezt meg mertem csinálni .

Úgy gondolom nem ettől lesz felnőtt valaki is .Ez csak felnőttes játék .

4 voltam .

2013. szept. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Aki ilyet mond az a beteg-agyilag!
2013. szept. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!