Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 14 évesen borotválkozzak?

14 évesen borotválkozzak?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és van "szakmunkás" bajuszom és nagyon idegesít.Már többen mondták hogy borotváljam le de anyukám szerint attól csak megerősödik.Szóval borotváljam?A gyantától is megerősödik?
2013. szept. 19. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Borotváld le nyugodtan, én is leborotváltam olyan idős koromban. Egyszer így is úgy is megerősödik, na meg a lányoknak sem igazán jön be az a szakmunkás bajusz.
2013. szept. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
valóban így van ,attól csak megerősödik .Ebben a korban még nem kell olyan sűrűen leborotválnod .Gondolom nem egy szőke fiú vagy ,ha ennyire látszik .De egy előnye ezért van azt tudod,nem vagy te már kis fiú ! :-))
2013. szept. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A szőr nem erősödik a borotválástól. Olvass utána! Ez csak egy tévhit. Mondd ezt meg nyugodtan anyukádnak is! Borotválkozz nyugodtan! 1-2 év múlva úgyis elkerülhetetlen lesz. Akkor minek halogatni, ha amúgy is zavar?
2013. szept. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A látszólagos erősödés, és a több szőr megjelenése azzal magyarázható, hogy a szőrszálak bőrhöz közeli része vastagabb, mint a vége.
2013. szept. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
borotváld le
2013. szept. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na végül a kozmetikusom le gyantázta.Jobb megoldás mint a borotválás.
2013. okt. 28. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!