Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A péniszemen igen nagynak...

A péniszemen igen nagynak találom a szőrtüszőket. Néhány néha beis dagad és ki lehet nyomni mint egy pattanást. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Ha megmorzsolom a bőrt akkor olyan mintha a bőrőmben vagy a bőröm alatt apró kavicsok lennének. Régóta van már ez, és eddig nemvolt vele semmi probléma. Nemis látszik csak tapintani lehet. Nemhiszem hogy nemibetegség mert még szűz vagyok. Volt már esetleg másnak is ilyesmi? Ez nagy probléma? Félek hogyha odakerül a sor hogy elveszítsem a partneremet zavarni fogja
2009. nov. 5. 21:04
 1/6 anonim válasza:
9%
pénisz amputációval lehet csak megoldani és utána reménykedsz hogy vissza nő de utána már biztos jó lesz!
2009. nov. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Személyes tapasztalat te gyökér?
2009. nov. 5. 22:06
 3/6 anonim ***** válasza:
szőr is jön ki az apró kavicsszerű izékből? nem lehet hogy csak miteszer? mert akkor csak mosni kell és szerintem el kéne hogy múljon...
2009. nov. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
feléből jön szőr feléből nem és nem miteszer az biztos. és nem vagyok csöves. rendesen ápolom magam :D
2009. nov. 7. 16:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg szőrtüszőgyulladás. Fertőtlenítsd valamivel, Betadine-nal vagy akár borotvaszesszel, el fog múlni magától.
2009. nov. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Menj el szoliba! Nekem is van pár szőrtüsző a Johnny-n, de a szolitól az is lebarnult, így már alig látszik.
2011. máj. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!