Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Igaz hogy ha már gyerekkorban...

Igaz hogy ha már gyerekkorban maszturbál valaki akkor világéletében hamar élvez el?

Figyelt kérdés

Kb. 8-10 éves korom óta maszturbálok így már tudtam egyből amikor volt spermám.Halottam hogy azok hamar élveznek és már sokat aggódtam ez miatt hogy így lesz világéletembe!

Írjatok létszíves köszönöm.Most 16 éves leszek és nem jó ez így.


2009. nov. 6. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
nincs összefüggés
2009. nov. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez csak rajtad múlik. A maszturbációval tudod kontrollálni magad. Próbáld meg minél jobban elnyújtani a maszturbálást és akkor nem lesz gond az éles helyzetben sem :)
2009. nov. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és aztán ha élesbe vagyok akkor is próbáljam húzni?És egy idő múlva magától fog menni?
2009. nov. 6. 22:30
 4/6 anonim ***** válasza:

nem igaz


max megismered a tested, a tested jelzéseit, tudod mi a jó neked, stb

egyébként meg néha hamar fox elmenni, máskor simán bírod fél óráig is

összevissza van ez

2009. nov. 7. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A maszturbálás - az örömszerzésen túl - arra is jó, hogy megtanuld szabályozni az orgazmusodat. Ha nem mindig a gyors eredményre hajtasz, hanem húzod, amíg csak bírod, sokkal könnyebb lesz, amikor majd ágyba bújsz a barátnőddel.
2009. nov. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
dehogy!
2010. márc. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!