Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Baj ha csak ritkán van reggeli...

Baj ha csak ritkán van reggeli merevedés?

Figyelt kérdés

Huszonéves férfi,én vagyok a párja.Reggelente (meg hajnalban se) nem áll neki.Szexuális életünk rendben,sőt,átlagnál jobbnak mondanám.Reggel is kapható szexre,kávé-cigi után bármikor,sosem gond,hogy álljon neki akár csak a látványomtol is.

Reggeli merevedés "kötelező"? vagy van olyan h reggel nem?Mert mondjuk este volt szex,és még pisilnie sem kell?

együttvagyunk jópár éve,mindig igy volt

csak most olvasgatok sok hülyeséget,és itt elakadtam


2009. nov. 7. 10:16
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Ha este volt szex akkor nem kell reggel állnia.
2009. nov. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
a páromnak mindig áll reggelente,ma is állt neki pedig este volt egy kis huncutkodás.enyém is 23 éves
2009. nov. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
en pasimnak is mindig folall reggelente:-)minden reggel 21/L
2009. nov. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Elozo vagyok!De szerintem az nem gond ha neki nem, mindenki mas,az elotte levo pasimnak sem volt reggelente merevedese!szoval nem tudom egy orvos kerdezz meg a neten sok orvos valaszol oldal van!21/L
2009. nov. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Ha jó és elég a szex, miért aggódsz?
2009. nov. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

mert nekem ő a legfontosabb,és jó tudni hogy semmi baja


és mert erről nemsok informáciom

2009. nov. 8. 19:47
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Most a szomatikus okokat fogom leírni, a pszichés, lelki hátterű merevedési zavarokat csak röviden említem. Pszichológusként természetesen számomra sokkal fontosabbak az utóbbiak, ezért külön egy hosszabb cikkben fogom részletezni majd.


Tehát: A pszichés okokra visszavezethető potenviazavart úgy ismerheti fel, hogy megfigyeli magán, van-e reggeli spontán merevedése. A hajnali, éjjeli, ill. bármilyen más helyzetben bekövetkezett merevedés - még ha ritkán fordul is elő- kizárja a szervi okokat, . A pszichés okok mögött is sokminden húzódhat: pl. bizalom hiánya, a meg nem feleléstől való szorongás, unottság, düh, stb. A legalattomosabb maga az impotenciától való félelem, ami így aztán be is következhet. Egzisztenciális gondok okozta feszültség is csökkentheti a teljesítőképességet. Nagyon gyakori, hogy a mindig, minden helyzetben produkálni akaró férfi -aki teljesítménykényszerben szenved-, a teljesítmény-szorongás miatt fog kudarcot vallani. A korosodástól való félelem ugyanezt a hatást válthatja ki.

Fontos tudni, hogy a pszichés okokból eredő potenciazavart a pszichológia módszereivel lehet leküzdeni. Ha már jó ideje fennáll, szexuálpszichológushoz kell fordulni"

2009. nov. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Én 32 vagyok. Néha áll, néha nem.

Különben én azt birom mikor reggel nem áll, mert 1000szer könnyebb a pisilés.

Szerintem rendben van a srác!

2009. nov. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Sokszor áll sokszor nem reggelente. Volt hogy este dugtunk a z akkori barátnőmmel, másnap reggel pedig úgy állt mint a cövek. Ki kellett verni, mert nem akart lekókadni, el is késtem az iskolából.

ezen ne parázz, ha amikor neked kell akkor áll rendesen.

2013. jún. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
77%
"mert ő nekem a legfontosabb" = a farka
2015. jún. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!