Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha iszok egy pohár vizet, kb...

Ha iszok egy pohár vizet, kb 20 perc múlva már nagyon kell pisilnem. Nem csak inger van, hanem valóban sok folyadék jön ki.2-3 éve már. Szóval nem felfázás. Éjjel is 1-2-szer fel kell kelnem ezért. Miért?

Figyelt kérdés
Urológus az ingerre felírt bogyókat. De itt még egyszer mondom, nem csak az inger erős, hanem majd kidurran a hólyagom. Esetleg vmi baci okozza? Vagy mi más lehet még?

2013. szept. 30. 23:12
 1/7 A kérdező kommentje:
Amit megiszok, annak nagy része hamar jön is ki.
2013. szept. 30. 23:14
 2/7 anonim ***** válasza:

Mert gyorsan felszívódik, a veséd meg jól dolgozik .

Este már ne igyál .

2013. szept. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Lia1963 válasza:
Ugyanolyan panaszokkal kuzdok mar sos-sok eve.Eloszor en is infekciora gondoltam.A vesem nem suriti a vizeletet elegge, ezert tobb a vizelet mennyisege. A gyakori pisilest pedig a hiperaktiv hugyholyag szindroma miatt van, nem kellemes, de az urulogus altal felirt gyogyszer segit. En minden oraban jartam pisilni, igy kb minden 2 oraban, nem olyan feszito surgeto erzes. Ejszaka 1x igy is kell, mar este ne igyal csak egy par kortyot.
2013. okt. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sok ilyen kérdést raknak fel és nem értem hogy miért gondol rosszra az akinek hamar kell pisilnie, nem csíp, se nem fáj, és még is rosszra gondol.

Nekem is gyorsan, jól dolgozik a vesém, és hamar el kell mennem annak ellenére hogy én fiú vagyok( ezt azért írtam mert a lányoknak szokott mindig nagyon kellene és nem tudják tartani ).. szóval ne foglalkozz vele, én is néha megszenvedem a hosszú utazás azért mert nagyon kell pisilnem.

2013. okt. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó... nagyon okos vagy. Pont azt írod, hogy a lányoknak szokott lenni ilyen bajuk. Tehát a fiúknak nem. Én is férfi vagyok. Azt is írtam, hogy korábban nem volt bajom. Nyilván odafigyelek, és ha változást veszek észre, ami elég kellemetlen is, akkor aggódok. Mivel száraz a bőröm, ezért mindig is sokat ittam. De utóbbi pár évben szenvedek. Előtte NEM volt ilyen. És a korosztályomnak SINCS. Vagyis 30-asoknak.Feltételezem, hogy egy válaszoló elolvassa előbb a hozzászólásokat, de az nem te vagy.
2013. okt. 1. 19:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen érzésem,és kiderült, hogy prosztata problémáim vannak. a Gentos segített és most meg megelőzésre is szedem, hogy nehogy megint előjöjjön. Lehet h neked is hasonló problémád van, el kell menni szakemberhez.
2013. okt. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is ezzel küzdök.


De csak a terhességem óta.


Sajnos nagyon fárasztó ez a dolog. Sokszor azért nem iszom, mert tudom, hogy megyek valahova és állandón wc-re járkálnék.


Állítólag pszichés oka is lehet.

2013. okt. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!