Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pajzsmirígy betegség (nagyon...

Pajzsmirígy betegség (nagyon magas TSH szint) okozhat szexuális problémát?

Figyelt kérdés

A fáradékonyságon, és azon kívül hogy nemrég még jobban vágott az agyam, más gondom nem is volt (bár ez is pont elég - főleg az utóbbi). Na de újabban azt vettem észre hogy szeretkezéskor alíg tudok elmenni, (vagy csak éppen hogy). A próba kedvéért ritkítottunk az alkalmokon, hátha azért, de ugyanaz az eredmény. Pedig szeretem a párom, és a fel is tud bármikor spanolni, ezzel nincs gond.

Másnak is volt már ilyen gondja?

Ennél szarabb már nem is jöhet.

32/F


2009. nov. 8. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Kezelik a betegséged? Mert akkor rendeződni fog ám, csak ki kell várni. Ez sajna egy ilyen átmeneti időszak :-S

Én amúgy lány vagyok és nekem pont, hogy túlműködött (nagyon alacsony TSH szint) és én állandóan be voltam pörögve szexuálisan, mindig, mindenhol azon járt az eszem... szóval valszeg hatással van rá, igen. Nekem beállították gyógyszerrel, azóta nincs ilyen tünetem. 30/l

2009. nov. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

igen a pajzsimirgy alul, vagy túlmüködés okozhat ilyen tüneteket. Endokrinologián kell ezt kezeltetni és rendszeresen kontrollálni, akkor rendbe jöhetsz :)

ha egyéb urológiai problémád nincs mellette.

2009. nov. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Á eddig nem foglalkoztam orvosokkal, mivel sok a munka, és nem igazán van időm kivizsgálásról-kivizsgálásra rohangálni. (Nem is vagyok egy nagy orvoshozjáró típus). Ezt az értéket is csak "véletlenül" fedezték fel, mivel rendszeres véradó vagyok, és a vöröskeresztnél dolgozik egy jó barátom, ő szólt. A fáradtságot amúgy betudtam a időjárásnak (:S) és energiaitallal+kévéval egész jól lehet "karbantartani".
2009. nov. 8. 14:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Márpedig a pajzsmirigy-problémát kezelni kell, tessék rendesen kivizsgáltatni magad!
2009. nov. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!