Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Észrevettem a makkom alsó...

Észrevettem a makkom alsó peremén, hogy nagyon minimális -sorba rendeződve- apró hajszálvégnyi vastagságú fehér pöttyök jelentek meg, kondilóma kezdeti jeleire gyanakszom (tovább)?

Figyelt kérdés
ez még nagyon az elején lehet ha tényleg kondilóma szemölcsök kezdenének kialakulni, ezért is gondoltam, hogy elmegyek bőrgyógyászhoz még így az elején, mert szinte alig látni még. Szerintetek?
2013. okt. 6. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezek faggyú mirigyek,a kijövő anyaggal zsirozzák a makkot,védik a kiszáradás ellen .Orvosi szóval,szmegmát termelnek . A tisztántartás a legfontosabb teendő .

Teljesen normális dolog ,ez minden fiatal fiúnál jelentkezik .

2013. okt. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem hinném hogy az lenne mivel elhelyezkedésük rendezett, nézegettem képeket kondilóma szemölcsökről, és hasonlóan rendeződik az enyém is, csak még alig látni. Valamint elmúltam 21 éves
2013. okt. 6. 12:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hátha ez: Pearly penile papules
2013. okt. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!