Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hormon injekciókat kellene...

Hormon injekciókat kellene hogy szedjek. De én nem akarok, és nem is fogok. A kérdésem: Ebből lehet testi problémám? 14/5f

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy 9 évesen volt egy biciklis balesetem, és a heréim valamiért megcsavarodtak, vagy nem tudom, mert eleve eléggé lazák voltak, és ki kellett venni, mert későn mentünk dokihoz :( egy ideje már hormon injekciókat kaptam de most már egy fél éve nem adom be magamnak. nem akarok semmi rohadt gyógyszert, és ráadásul úgy érzem hogy a fiúk tetszenek. és nem akarom hogy tovább szőrösödjek, mert már az is elkezdődött a péniszemnél és a hónomban, szal leálltam. de nem tudják hogy miért rosszabbak az eredményeim és bevallottam, és már hónapok óta veszekednek velem emiatt a szüleim hogy ezt életem végéig szednem KELL, meg nem fogok megnőni, de én nem akarom. én most 170 cm vagyok és 50 kiló, és sztem ez a súly meg a magasság sztem nekem jó. viszont egyik nap lefogott apám és beakarta nekem adni erőszakkal, én meg véletlen megrúgtam, és azta látni sem akar. tudna valaki segíteni? kérlek.
2013. okt. 9. 17:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ne legyél önmagad ellensége .Apud is jót akar neked.

Gondolom tesztoszteron férfi hormont kapsz.Teljesen mindegy melyik nem tetszik,az nem ezen múlik .Most akkor

mind a 2 heréd hiányzik ? Egyszerre 2 csavarodás nem szokott megtörténni .Különben is az ondó vezeték csavarodik ,és nem a here .Ez meg akkora fájdalommal jár,hogy azonnal kórházba kerültél volna vele .

2013. okt. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nagyon sokáig szenvedtem és hidd el iszonyatosan fájt de éppen hétvége volt és nem tom már valamiért nem mentünk be, és igen, ki kellett venni :( hogy mijen hormont kapok nem tudom pontosan. de kellebne mert ha nem akkor aztmondják olyan lesz a hangom mint egy lánynak, de már nem olyan már méjebb de még nem erős. de mi van ha nem szedem a hormont? sztem nem lesz tőle bajom nem?
2013. okt. 9. 17:59
 3/15 A kérdező kommentje:

elmesélem hogyan történt. szóval van itt egy park és mogotte a 8. osak kiásták az ugratót, és akkor ott egy rohadt nagyot estem, és gurultam a dombon, és nagyon összetörtem magam:S pl a karom megrepedt és sok folt volt rajtam és a doki mondta is hogy erre emlékszem hogy azonnal bekellett volna hozni :S


amúgy olvastam hogy a hormonk felelősek azért hogy a fiúk melegek lesznek e. amúgy most hogy nem szedem tényleg nem érdekel annyira már a szex de még mindig tetszenek a fiúk... nem tudom miért de sokkal szebbek szeintem, és egy fiút csókolnék meg. de pl most nem vágyom hogy dugjunk meg ilyenek. szal azért már csökken.

2013. okt. 9. 18:08
 4/15 anonim ***** válasza:

nos mivel nincsenek golyóid ezert a hím nemi hormont mesterségesen kell pótolni ha férfivá akarsz serdülni. ha nem akkor ugy jársz mint az operaénekes kissrácok Olaszországban a 17. században. ám ha már mélyebb a hangod az már nem lesz újra magas max egyre nehezebben lesz merevedésed meg egyre kevésbé kívánod a szexet/recskat. a tesztoszterontol egyébként nem leszel homoszexuális minden férfinek ilyen hormont termelnek a heréi. tok mindegy hogy a fiúk tetszenek vagy a lányok

végezetül, súlyos felelőtlenség hogy nem vittek a szüleid azonnal orvoshoz/kórházba ami miatt maradandó kár ért.

2013. okt. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

jah tom, és nagyon gáz ez, mertz pl levetkőzni sem merek mások elött. jó lenne ha lenne valami műhere legalább :S amúgy a hangom most olyan gyerekes, de méjebben gyerekes, szal nem mint ha 9 lennék még mindig hanem olyan kicsit fiúsabb de nem olyan rekedtes hanem olyan magas fiús nah xD


amúgy nem érdekel ez a serdüléses dolog, már elegem van a folyamatos hormon figyelgetésből meg adagolásból végeztem vele. de ezt be kéne adni a szüleimnek is hogy békén hagyjanak.

2013. okt. 9. 18:56
 6/15 anonim ***** válasza:

am ha tul magas marad a hangod mindenki ezzel fog csesztetni, szal legalább addig szedd mig férfias nem lesz a hangod

létezik műhere szilikonból, aki adta a hormont azzal beszélj hogy szeretnél egy ilyet te is

van jo hirem is tovább fogsz élni mint az ep, működő herékkel rendelkező társaid és kopaszodni sem fogsz

azt mondod unod a serdülést, akkor maszturbálni sem szeretsz?

2013. okt. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Azt megkérdezhetem, hogy a péniszed most mekkora? Egyáltalán feláll rendesen, amikor izgalomba jössz, vagy a merevedéssel is gondok vannak?


Illetve a másik, hogy maszturbálni szoktál? Milyen gyakran? És mire? Ott is kizárólag fiúkról fantáziálsz, és arról, hogy majd te leszel a "lány", és ők dugnak meg téged?

2013. okt. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
szoktam maszturbálni i de én már 9 évesen is csináltam olyasmit és akkor nem szedtem még semmit... és maszturbálni szeretek de csak hetente 1x vagy 2x csinálom kb. és amúgy feláll sztem normális. de nemtom hogy kéne felállnia xD szal sztem normális. amúgy 12 cm ha feláll. és jah fiúkról szoktam és arról hogy én leszek a lány.
2013. okt. 10. 19:42
 9/15 anonim ***** válasza:

no akkor tesztoszteron nélkül még egy ideig menni fog de aztán már nem fogsz tudni maszturbálni

egyébként nagy tortúra a hormon szedése?

2013. okt. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
én úgy tom ha nincs tesztoszterin akkor nincs vágy sem a masztira, szal nem fogom akarni sem.
2013. okt. 10. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!