Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha elszakad a fék a péniszen...

Ha elszakad a fék a péniszen akkor azt meg kell műteni?

Figyelt kérdés
2013. okt. 13. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem műtettem meg. Kicsit leálltam a maszturbálással, és idővel szépen összeforrt (kb 2 hét). Vigyáztam rá, hogy ne hegesedjen kisebbre össze ( mindig ellenőriztem+ többet tisztítottam), és nincs vele semmi gond (azóta eltelt már több mint 10 év), nem érzékeny, nem fáj, nem szűk, nem szorít, nincsen vele gond.
2013. okt. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Hali!


Nem feltétlen.

Akkor javasolt megműttetni, ha,...

> Ha csak berepedt, de összeforrt

> Nem szakadt el rendesen.

> Ha nem gyógyul össze rendesen.

> Ha nem áll el a vérzés, vagy ha el is állt, ismét felrepedt a seb.

> Ha hegesedik a seb, vagy akár az egész fitymafék.

> Ha olyan változás tűnik fel a fitymaféken, amely addig nem jelentkezett, esetleg betegség megjelenésére ad6 okot.

> Ha a későbbi aktusok, rejszolások során ismételten bereped vagy szakad a fék.


Nem tudni semmit sem arról, hogy hány éves vagy, sem a fékedről, ill. hogy mikor, hogyan és mennyire szakadt el, ha elszakadt, sem arról, így személyre szabott választ nem könnyű adni!


Üdv: EE

2013. okt. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

3x fordult elő összesen eddig... először tini koromban önkielégítéskor..

másodjára orális szexnél de akkor nem szakadt el csak kicsit megszakadt, vérzett de utána pihentettem stb és naggyából helyre jött..


és utána rá vagy 3 hónapja vagyis most nem rég, aktívkodásnál.. sajna reggel vettem észre mikor kimentem pipilni, és aludt vér volt a farkamon és látszólag látni lehetett hogy lóg rajta a fék.. :/ most már látszólag visszafort, de attól függetlenől elmegyek urorólushoz mert nekem ez hátráltatja a szexuális életemet..


Hallottam olyat hogy van lyen rutin műtét.. Az azt jelentheti hogy véglegesen elvágják a féket?

S az előny vagy inkább hátrány szerintetek?

2013. okt. 15. 09:27
 4/5 anonim ***** válasza:
65%

Hali ismét!


˙

"3x fordult elő összesen eddig... először tini koromban önkielégítéskor..

másodjára orális szexnél de akkor nem szakadt el csak kicsit megszakadt, vérzett de utána pihentettem stb és naggyából helyre jött..


és utána rá vagy 3 hónapja vagyis most nem rég, aktívkodásnál.. sajna reggel vettem észre mikor kimentem pipilni, és aludt vér volt a farkamon és látszólag látni lehetett hogy lóg rajta a fék.. :/ most már látszólag visszafort, de attól függetlenől elmegyek urorólushoz mert nekem ez hátráltatja a szexuális életemet.."

_ Ezt már eddig meg kellett volna tenni. Ha már elsőre nem is, de másodszorra minimum! :-o

_ Hány éves is vagy? Mióta élsz szexuális életet?


˙

"Hallottam olyat hogy van lyen rutin műtét.. Az azt jelentheti hogy véglegesen elvágják a féket?

S az előny vagy inkább hátrány szerintetek?"

_ Nézd. Akinek csak gondot okoz a fék vagy a fityma, annak le7 érvelni akárhogy, ő levágatja, mert örömet nem tud neki szerezni, éppen ezért nem is, vagy csak igggenigen nehezen tud abban bízni, hogy ez változni fog a jó irányba. Én már beszéltem le itteni segélykérőket a fékműtétről, és személyes vizsgálat után be is bizonyosodott, hogy igazam volt. Önbizalmilag zavarta csak a többséget az, hogy érezte, hogy picit húz, ici-picit rövid, de más gond nem volt vele, aktus közben nem zavarta őket, még esetleg az esztétikum volt itt a probléma. Én nem nyúltam volna azokhoz a fékekhez hozzá, és végül ezt ők is belátták, hogy nagy vszséggel rosszabb lett vna, ha megműttetik. Ha elszakad, akkor oké, műtsék meg! Ha annyira aggódnak azon, hogy elszakad aktus közben, ez pedig bezavar az egészbe,... oké! Akkor is műtsék meg! De feleslegesen, csakazért, mert úgy tartja ő, hogy nem esztétikus, vagy mert nem érzi normálisnak, csak mert egy picikét előrébb billen, attól még értelme nem lex annak! :-o


Uakkor volt, hogy javasoltam egy fékbeavatkozást, mert úgy láttam az illető szempontjából jobbnak. Aki hallgatott is rám, 1ütt is működött, az nem járt rosszul. Azonban idén március elején itt rám>>privizett egy akkor még csak 20 éves srác, természetesen a TKM-fővárosából, Debrecenből, aki nem hallgatott rám, és most már ő is a TKM-eltek (Teljesen KörülMetéltek) táborát erősíti sajna,... keserédesen. :-(

>>>>>

Berepedt a féke, lakótársa beprotezsálta egy "rezzenéstelen arc" becenevű ismerős urológushoz (Dr. Murányi Mihály), aztán keresett csak meg, uis nem merte a berepedés óta hátrahúzni. Kiírták elektrokauteres fékátvágó műtétre, de félő volt, hogyha letapad a fitymája, abból TKM lex fékátvágás helyett, ezért felvettük 1mással a kapcsolatot SkyPE-on és elkezdtünk beszélgetni. Egész jól megütöttük a közös hangnemet, ezért a jóhangulatú esti SkyPE-olást személyes találkozó követte rövid időn belül, ahol a fitymáját vizsgálat után a bele1ezésével és bizalmával feltéptem. Úgy tűnt sikerül7 segítenem, tudtam volna több opciót is a problémája orvoslására, már csak azért is, mert olyan fitymaszűkülete is volt pluszban, amely a fitymafékével összefüggött.

Szvsz. ki le7ett vna úgy hozni, hogy a legártalmatlanabb módon fékalávarrással nyomtalanul eltüntetve a fékét a fitymaszűkületén is le7sen lazítani, de ő egy 1ütt személyesen kivitelezett sikeres letapadásfeloldást... (azaz fitymafeltépés = adhesiolysis, részletesebben erről itt...)

(ADHESIOLYSIS >> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__4.. )

...követően úgy döntött, elindult egy úton, és -- bár ő maga keresett egy útelágazást, amely más irányba is mutat le7őséget, ő ezt mégsem akarta figyelembe venni (csőlátás), ezért inkább továbbmegy az eredeti úton és -- végigjárja azt.


Hát... végigjárta. :-T

A kantára a műtét után begennyesedett, míg az általam javasolt mód kivédi a gennyesedést. A szűkülete nem javult, a doki TKMetélni akarta, elhitette vele, hogy RKM-et csinált, közben meg minden bőrt levágott róla. A srác utólag már bánja, és visszacsinálná az egészet, sajnálja, hogy tönkretett mindent -- beleértve a kettőnk közt elmélyült bizalmat, és barátságot, jó kapcsolatot is, -- mert nem hallgatott rám, de MÁR KÉSŐ! MÁR NINCS VISSZAÚT! :-o

TÖNKRETETT MINDENT, EZ AZ Ő ROSSZ DÖNTÉSÉNEK KÖVETKEZMÉNYE! ((:-(


Mindez egy már meglévő rövid fékes fitymaszűkület apró véletlen berepedésből indult ki.

<<<<<

Én igen sajnálom az esetet, mert egy igen normális srácról van szó, akit szerettem volna megvédeni, de sajna ő nem hagyta, hogy megtegyem, így ment makacsul a saját feje után, pedig pont azért keresett meg eredetileg, hogy az ilyen dokik ne árt6sanak neki. Hát... nem sikerült. Sajna. ((:"-(


˙


*** *** ***

Hogy most te mit tégy a már 3.x berepedt fékeddel, innen nem tudom. Egy biztos,...ÍGY SEMMIKÉPP NEM MARAD6, viszont jól gondold meg, mit és hogyan csinálsz! ((:-o


Ha úgy döntesz, leszedeted, olyan módot és dokit válassz, amiben és akiben megbízol, és mindent rendesen letixtázol, különben úgy jársz, mint az iménti srác Debrecenből! S:-o

Hogy milyen módszerek vannak a féked eltávolíttatására, azt az alábbi topikban megtalálod:

1.>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__2..


Ha a saját módszerem, a FÉKALÁVARRÁS érdekel, arról itt bővebben olvas6sz személyes tapasztalatot is tőlem:

2.>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__3..


Amennyiben a féked ismét elszakadna, ill. vérezne, vagy fékműtét után vagy, akkor a teendőket a beavatkozás után ITT megtalálod...:

3.>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__3..

...ha viszont VÉRZÉKENY vagy, vagy csak a seb nagyon vérzik, akkor a teendők ITT:

3b.>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__3..


˙

Ha segítség vagy tanács kell kell, esetleg bármi kérdésed merülne fel, szólj, ill. tedd fel bátran! Akár itt, akár >>priviben! :-)

Fel a fejjel! ;-D


_ Am. hány éves vagy?


˙

Üdv: EE

2013. okt. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha elszakadna teljesen és csak a vérzést állítom el a féket nem hagyom visszaforrni akkor nincs vele több gond?
2017. máj. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!