Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Krónikus prostatitistől...

Krónikus prostatitistől kiszáradhat a makkom?

Figyelt kérdés
Az történt, hogy szept 1-je óta jártam dokikhoz mert fájtak a heréim, akkor mondták be van gyulladva a prosztatám. Kaptam antibiotikumot, majd 1 hónapja már Gentost szedek. Most észrevettem hogy a makkom alja, ilyen fehéres, berepedezett szerü. Nem fáj. Csak vizzel mosom és minden nap. Ez normális vagy esetleg a prosztata miatt van, vagy lehet teljesen más. Ezzel is urológushoz kell menni? Nem fáj, csak nem olyan sima szép mint eddig. Nem vagyok körülmetélve.
2013. okt. 21. 10:43
 1/3 anonim válasza:
Sajnos igen, a prosztatagyulladás miatt van. lehet kiszáradt, lehet piros, lehet a pereme belilulva,sajnos ilyen melléktünetekkel jár a gyulladás. A gyógyulása években mérhető sajnos.
2013. okt. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én egy kicsit ellent mondok az egyes válaszadónak .

Nem hiszem hogy ennek valami kis köze is lenne hozzá .

A makk alján vannak a faggyú mirigyek,amelyek a makk zsirzásáról gondoskodnak.Ettől ilyen fehéres is .talán kevesebbet termelnek,mosakodás után zsirosabb krémmel kenjed be .Ez még nem nevezhető krónikusnak ,hisz az azt jelenti,hogy évek óta tart már .Hónapokig eltarthat,meg kell keresni a hatásos gyógyszert erre .Baktérium leoltást

kell végezni ehhez .

2013. okt. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy az antibiotikumtól ment tönkre a bélflórád? és a makkod nyálkahártyája is?

Egyél Probiotik Plusz kapszulát és valamilyen probiotikus joghurtot. és ne igyál rövid italt! és fogyassz sok pl. zabkorpát és nagyon kevés szénhidrátot és semmi cukrot. Ha gondolod: kend be Pimafucort -tal, ami oldat és cseppentő van hozzá (tehát nem a zsíros krém). De legjobb lenne, ha megmutatnád az orvosodnak!

2013. okt. 28. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!