Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 14 vagyok és rossz ha sokat...

14 vagyok és rossz ha sokat verem a farkam?

Figyelt kérdés
Naponta

#farok #sokat ver verni baj az
2013. okt. 24. 17:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Rossz.

A késztetésedet inkább barátnőszerzésre volna egészséges fordítanod.

John Gray szexuálpszichológus szerint nőies dolog a maszturbáció. (Ő írta a Mars és Vénusz sorozatot, és van egy könyv a sorozatban a szexről is.)

2013. okt. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Kérdezd meg tőle, mennyi kényeztetést szeretne!
2013. okt. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Csak akkor verd, ha megérdemli. De akkor korbáccsal!
2013. okt. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

Csináld csak ha jó esik.Legnagyobb hasznát majd idős korodban látod,mikor közel majd így megy minden.csak a lusta fiúk nem csinálják,de nekik lustán is fog működni .

Azért vannak a nemi szervek ,hogy dolgozzanak .A munkához fiatalon kell hozzá szoktatni őket .Én is urológustól hallottam ezeket a mondatokat .A dolog nagyon hasonlit a sportoláshoz.Azt is fiatalon kell elkezdeni.Még nem hallottam olyan úszóról,aki 30 évesen ugrott vízbe,és nyerte bajnoki cimeket.Inkább verd ki,mint a füleden csöpögjön ki.Egészségere váljon minden húzás .

2013. okt. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%

az első nagy baromságot irt. miért lenne rossz? nem rossz

es túlzásba sem tudod vinni

2013. okt. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ti ezeket a szarokat komolyan veszitek?:D
2013. okt. 27. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
82%
Verjed csak, élvezz minél többet. MIndenki ezt csinálja. A nők is masztiznak, csak nem beszélnek róla. Az élet egyik mozgatórugója a szex. Ehhez kell egy álló, buja farok...
2014. ápr. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

5: Pontosan leírtam, mért rossz.

Majd 10 év múlva szexológiai oldalakon fogja kérdezgetni, mért nem tud az aktustól elélvezni - ha egyáltalán eljut odáig, mert a maszturbáció pont arra jó, hogy nem fog az udvarlással foglalkozni, hisz egyedül is kielégül...

2014. ápr. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

rossz érzés verni naponta? igen? akkor rossz. jó? akkor jó

sőt ha nagyon-nagyon jó érzés, akkor nagyon-nagyon jó érzés :)


naponta 1-2x nem sok, azt mindenki csinálja, akinek van némi libidója

2014. ápr. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"a maszturbáció pont arra jó, hogy nem fog az udvarlással foglalkozni, hisz egyedül is kielégül..."


neked a partner csak a szex kielégüléshez kell? ahhoz elég egy gumibaba vagy egy fleshlight

azért a szerelem, meg a párkapcsolat nem csak a kielégülésről szól, bár lehet hogy neked és a szexuálpszichológusodnak igen

2014. ápr. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!