Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Péniszproblémák?

Péniszproblémák?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Lenne egy problémám. A péniszemen (a makkomon és alatta) piros pöttyök jelentek meg másfél napja. Nincs velük probléma, nem kelések, csak pöttyök. Nem fájnak, csak minimálisan irritáló érzés, ha hozzájuk érek. Tudni kell, hogy valami újfajta, síkosítatlan, olcsó óvszer volt rajtam előtte lévő este, egyébként mindig durexet használok. Nem akartam még vele orvoshoz fordulni. Valakinek volt már hasonló problémája? Komoly válaszokra lennék kíváncsi, köszönöm. 21/f

2013. okt. 25. 09:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Tisztálkodás, esetleg kamillás borogatás, nyugtato kenöcs. Ha nem mulik, orvos.
2013. okt. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Doki, mert összeszedtél egy jó kis gombát.
2013. okt. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Érted, hogyan szedhettem össze, nem értem a csajhoz óvszer nélkül. Ez nem a magam nyugtatása, hanem így van.

És ha ilyesmiről lenne tényleg szó, hogy gomba, akkor ez egyszeri alkalom?

2013. okt. 25. 09:27
 4/10 A kérdező kommentje:
#1, mennyi idő az a "nem múlik"? 1 nap? 1 hét?
2013. okt. 25. 09:27
 5/10 anonim válasza:
Szia! Ha óvszerrel csináltátok, akkor gombát nem kaphattál el. Kenőcsöt javaslom én is. Ha későbbiekben kiderül, hogy gomba, akkor doki! Barátnőmmel már 1,5 éve óvszer nélkül szeretkezünk, fogamzásgátlóval, és összeszedte a hüvelygombát a kolijában , és ez szeretkezésünk után 1 nappal jött ki. Egyből ment nőgyógyászhoz, és írt fel neki is és nekem is gyógyszert. 2 db tablettát kaptam, egy reggel , egy este és kiöl mindent belőled :) Ezt csak azért írtam le, ha esetleg ilyen előfordulna
2013. okt. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Valszeg allergia, pár nap alatt illene enyhülnie, majd elmúlnia
2013. okt. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nagy valószínűséggel ez allergia . Neogranormonnal kenegesd.

Sok mindenre jó az .Pár nap alatt meg is szünteti .

2013. okt. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha allergiás vagy az óvszerre, Fenistil géllel tudod azt csökkenteni. A Neogranormon hámosít, nem viszketést csillapít.
2013. okt. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nem múlik el pár napon belül, bőr- és nemibeteg gondozóban menj el, és vigyék (ha maradt) az óvszerből, és mutasd meg annak csomagolását is!
2013. okt. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Orális szexet is óvszerben csináltátok? mert szájról is el lehet kapni pl. herpeszt, és az nagyon fertőző.
2013. okt. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!