Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mivel növelhetném meg a...

Mivel növelhetném meg a tesztoszteronszintemet huszonéves férfiként?

Figyelt kérdés

Többször voltam endokrinológián, rendre 11; 17(ezt többhetes szex megvonás után direkte teszt jelleggel) ill. 13 nmol/l Tesztoszteronszintet mértek a 10-28-as skálán, amibe ugye papíron még belefér (valószínűleg ezért nem kaptam SZTK kezelést) mégis azt érzem hogy ez az én koromban édeskevés, mert sajnos nem voltam, vagyok elég "fickós" semmilyen téren. Amikor elkezdtem szedni próbaképpen egy Gaspari Viridex XT nevű készítményt egyből, érezhetően dobott rajtam elég sokat (hangulat, erő, libidó, energia, kitartás, koncentráció, memória, stb. - éppen csak a gyér arcszőrzetem növekedése nem indult be tőle... :-) ) de miután leálltam vele 6 hét után szépen lassan visszatérni látszik a régi formám.

Ezt főleg szexuális aktivitás után érzem: 2-3 alkalom le tud gyengíteni minden téren napokra, multivitaminszedés segít csak egy kicsit.

Amit még alacsonynak érzek az az FSH szintem: ez 1,74-1,85 IU/L 1,5-12,4-es tartományban, valamint ami szerintem túl magas egy ilyen fiatal férfi számára az az E2 szintem: rendre 22,5; 45,18; 20,34 ng/L 7,6-42,6 tartományban)


2013. okt. 30. 21:50
 1/1 anonim ***** válasza:
hát ez sajnos ilyen. vannak gyúrós cuccok, hormonos készítmények, de nem biztos, hogy megéri.
2013. okt. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!