Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tényleg megnézik egy általános...

Tényleg megnézik egy általános bőrgyógyászati vizsgálaton vagy anyajegyszűrésen a fityma alatt is?

Figyelt kérdés
2013. nov. 1. 00:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk rákérdez az orvos,hogy ott van-e valami elváltozás és csak akkor nézi meg.
2013. nov. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem nézik,honnan veszed ezt .
2013. nov. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én egyszert voltam csak még kiskoromba bőrgyógyászaton de kiütés miatt,annyira nem emlékszem rá,de alsóneműre kellett vetkőznöm és nem kellett a boxert levenni.Tudom a két vizsgálat más,de szerintem ott is csak alsóra vektőzől max és rákérdezhetnek hogy van e a nemiszerved környékén anyajegyed,de ha öncélúan mész bőrgógyászhoz akkor van hogy te magad mutatod meg hogy milyen anyajegyeket akarsz megvizsgáltatni,ha csak a felső testeden van akkor ilyenkor csak felülről vetkőzől.
2013. nov. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!