Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A barátnőmmel orális szex...

A barátnőmmel orális szex közben hátra húzódott a fitymám. (Eddig nem volt megcsinálva) És most se merev se normál állapotban nem húzódik vissza a makkomra a bőr. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szüleimnek félek elmondani, a makk alatti hús elkezdett kifelé duzzadni és ha érintkezik valamivel csíp.
2013. nov. 1. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem akarod, hogy lerohadjon, talán orvoshoz kéne menned.
2013. nov. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Ezek a mai gyerekek hülyék és életképtelenek. A szex viszont kellene már 12 évesen, mi?
2013. nov. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

És tisztálkodni hogyan tisztálkodtál eddig a fitymád hátrahúzása nélkül, kedves kérdező?


Hogy is van most a szabály? Ha elmúltál 14, akkor mehetsz egyedül is orvoshoz; az alatt mindenképpen kell szülő. A legvalószínűbb hogy kapsz egy beutalót urológiára és majd ott intézik a továbbiakat.

2013. nov. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azonnal orvos!
2013. nov. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vegyél egy nagy levegőt és húzd vissza,rohadt nehéz lesz,és rendesen fog fájni is.Utána menj orvoshoz.Bár mehetsz először orvoshoz is,Ő is vissza fogja húzni,Te döntsd el melyiket szeretnéd.
2013. nov. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok -.- és igen tisztálkodtam úgy. de sehogy se akar vissza csúszni.. :(
2013. nov. 1. 16:47
 7/9 anonim ***** válasza:
AZONNAL orvos, mert elszorítja. Ez nem vicc.
2013. nov. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ne félj elmondani a szüleidnek. ezt úgy hívják fitymaszükületed van. nekem is volt de nem emlkékszem rá, pici voltam mire doki valamit csinált vele. szülö észrevette és vitt dokihoz, az tieidnek is ezt kellett volna tenniük. ne szégyeld, az ö dnsükböl vagy :)
2013. nov. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Vazze....

Ezt a védőnő ellenőrzi

Az első fiamnál egy évesen (az anyja nem szólt, hogy nem oké, és nem merte eröltetni. én meg későn vettem észre),a másidiknál 1 hetes korában megoldottuk

Annak úgy kellene ott járni, mit a kardodnak a hüvelyben

36f

2013. nov. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!