Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 183-185 cm magas 15 éves...

183-185 cm magas 15 éves fiúnak hány kg-nak kellene lennie?

Figyelt kérdés

15 éves leszek decemberben,és 183-185 cm magas vagyok,utcán így is alig látok nálam magasabb embert...

Nyáron 83 kg-ról fogytam le most 77-75 kg-ra,van felesleg a hasamon,de csak akkor látszik ha ülök,nagy lábaim vannak,combom sem kicsi..Széles vállaim a koromhoz képest,sokan nagy darabnak mondanak.

Arcom 83 kg-nál pufibb volt,most talán nem annyira,de ha nagyon lehajtom a fejem van tokám..és ez zavar,meg ha mosolygok akkor nagy orcám van,ezért nem is mosolygok,amikor pl. egy lány néz..hanem fapofával nézek..

Mennyi lenne az ideális ?

Le akarok próbálni fogyni olyan 72-73 -ra. Vagy ne?


2013. nov. 2. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
A magasságodhoz képest nem látlak túl súlyosnak.
2013. nov. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ehhez a magassághoz a 80-85 kiló is ideális lehet. Attól függ,hogy ez milyen arányban izom és zsír. Szóval sportolnod kellene sokat, nem pedig fogyózni. Mert a szervezeted először az izmot kezdi bontani és csak utána a zsírt.
2013. nov. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A Te korodban 184 centihez kb 72 kg illik, +-5 kg, alkattól függően.

Később változik a tested, akkor már valóban a magasságodhoz kissé nagyobb súly lesz normális.

Sportolj rendszeresen, táplálkozz rendszeresen, ne nassolj, de fogyókúráznod nem kell.

2013. nov. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!