Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehetséges, hogy a hüvelygomba...

Lehetséges, hogy a hüvelygomba csak úgy elmúljon?

Figyelt kérdés
Voltak, de már egyáltalán nincsenek tüneteim.

2013. nov. 3. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Te férfi vagy vagy nő?

Bár amúgy mindkét nemnél előfordul, csak a férfiaknál ez teljesen standard (visszahúzódnak a tünetek, de a betegség ugyanúgy jelen van, és át is adják a nőnek), a nőknél viszont nem gyakori, de előfordul. Ez szintén nem tekinthető elmúlásnak. Elő fog jönni később.

2013. nov. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

férfiaknál hüvelygomba..? hmmm... :)


am ha netán a szervezet vissza tudta fogni valamelyest a hüvelyedben levö elsavasodát, vagy visszafogni a gombaszaporulatot, akkor is a gyomrodban továbbra is ott figyel a probléma. s bármikor visszafertözheted magad.

2013. nov. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Férfi is elkapja a nő gombáját. És hát a "férfiak egészsége" rovatba tette...
2013. nov. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
tényleg a Férfiak egészségében van... ez is érdekes :)
2013. nov. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Férfi vagyok, és mint írták férfiak is elkaphatják a nő hüvelygombáját... voltaképpen ez lenne az, ami történt.


Kaptam időpontot orvoshoz, de már elmúlt minden tünetem. Ezek szerint valóban jól tenném, ha így is elmennék és kezelném ezen túl is?

2013. nov. 4. 15:31
 6/7 anonim ***** válasza:
ha elmúlt akkor az addig rendben is van szerintem. inkább annak nézz utána gyomrodban nincs e meg a problémakör
2013. nov. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

NEM! A férfiak csomószor tünetmentesen hordozzák!!!, de a nőnek attól még átadják ugyanúgy. Bizony jól gondoltad, kérdező!

A párod nőgyógyásza elvileg felírhatja neked is a gyógyszert, és akkor nem kell külön elmenned.

2013. nov. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!