Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért van megduzzadva a...

Miért van megduzzadva a mellbimbóm? 18/F

Figyelt kérdés
Olvastam róla, hogy fejlődés alatt történhet ilyen fiúkkal és pár hónap után elmúlik .De nekem már KB. másfél éve vettem észre. Ha hideg van akkor persze összerándul de általában meg van duzzadva. Puha,nem fáj semmi ilyen csak nemtudom miért. Irjatok!
2009. nov. 15. 21:01
 1/4 anonim válasza:
Válaszolni pontosan sajnos nemtudok a kérdésedre,de nekem is hasonló a helyzet,és engem is idegesít.Engem nyugtattak azzal,hogy hormonok tombolása miatt van,és majd elmúlik.egyébként mindenkinek más alakú,stb szal ez lehet egyedi is. Egy megoldás lehet: ha elkezdesz edzeni és nő a mellizmod,akkor nem tűnik fel annyira.
2009. nov. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
mer megszopkodtam
2009. nov. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez ált. nem kóros, de egy orvosi vizsgálatot megér.

Jó tudni, hogy ffi.-nál is lehet mellrák, de ez nyilván nem az, mert régebb óta alakult ki és nem nőtt extrém módon.

2009. nov. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez a problémám! Voltam vele orvosnál is azt mondtak h valóban ez a fiúknál elő szokott fordulni és általába vissza is húzódik de valakinél nem!(Hát nállam se).Ez a dolog a bimbóban és körülötte megnövekedett mirigy állomány! Sport nem nagyon segít mert a mirigyek nem fognak onnan eltünni ha nagyon zavar akkor műtéttel eltünethető!!! (ÉN is beválalom mert nagyon zavar) :D
2010. febr. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!