Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Erős fájdalom önkielégítéskor,...

Erős fájdalom önkielégítéskor, ötletek?

Figyelt kérdés

Oké, tudom, már feltettem ezt a kérdést az egészség kategóriába, de mivel alig járnak oda, és mivel ebbe a kategóriába írnak ki önkielégítéses kérdéseket gondoltam miért ne..


Szóval 17 éves fiú vagyok.


A dolog úgy kezdődött hogy tegnap hazajöttem suliból, 25 éves bátyám pedig elég alaposan felidegesített. Irreleváns hogy mivel, egy a lényeg: eléggé kikeltem magamból.


2-3 órával később lecsillapodtak a kedélyek. Egyedül voltam, már megnyugodtam stb. Feszültséglevezetés céljábal önkielégítést végeztem (ált. ezt szoktam feszültséglevezetés céljából). Amikor elélveztem olyan eszméletlen nagy fájdalmat éreztem a fejemben, mintha baltával fejbe vágtak volna. Nem az egész fejemben, egy vonalban. Erős, lüktető fájdalom. 10-20 perc múlva elmúlt.


Ma délután megint önkielégítettem, de ahogy a vége felé közeledtem a fájdalom megint előjött. Nem érzek mást, zsibbadást vagy vmit, csak érzem hogy a fejemben, egy vonalban van egy erős, lüktető fájdalom.


Ami releváns infó lehet: fél évvel ezelőtt visszér-tágulat miatt volt műtétem (érprobléma). Ezenkívül migrénaurás fejfájásaim is gyakran vannak, ez is egy érprobléma.


Ötletek? Forduljak orvoshoz?


Köszönöm, üdv 17/f



2013. nov. 9. 19:08
 1/4 Marteen17 válasza:
100%
Fordulj orvoshoz!
2013. nov. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez időszakos vérnyomás probléma .A vérnyomás emelkedik akkor is ha idegesited magad,de természetesen ez masztinál is igy van.Csak az okok különbözők .
2013. nov. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 piriiiiii ***** válasza:

Orgazmusnál azért eléggé megváltoznak a dolgok a szervezetben, vérnyomás terén is.

Én is kemény fejfájós vagyok, és orgazmusnál sokszor megerősödik a fejfájásom, fájdalom szintjén, ami nálam nem 10-20 perc múlva múlik, hanem egy nap múlva.

De én orvoshoz azért nem fordulok. Habár a fejfájásommal kéne, mert azzal kapcsolatban voltak már rossz helyzeteim...

2013. nov. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, üdv
2013. nov. 10. 08:49




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!