Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet valamit tenni ellene...

Lehet valamit tenni ellene hogy ne foltokban nőjön az arcszőrzetem hanem egyenletesen?

Figyelt kérdés

Nem vagyok már fiatal, kamasz koromban azt hittem majd később ki alakul, de még mindig foltokban nő. Minden más testrészem nagyon szőrös, de az arcszőrzetem nagyon nem akar nőni. Tipp? Tanács? Megoldás? Vagy ez már így fog maradni?

21F



2013. nov. 11. 04:10
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet hülyeségnek gondolod és tényleg ne túl egészséges de anabolikus szteroidok segíthetnek.Ha 15-16 éves srácokat teljesen kiszőrösít akkor neked is menni fog csupán más mellékhatásaival kell számolni,de ha szerencséd van akk 1-2 hónap alatt kinő a szőr és aztán abbahagyhatod...és akk bajod se lesz remélhetőleg....de ez csak egy lehetőség amit csak akkor használj ha tényleg nagyon nagyon zavar,mert én nem tenném meg például....
2013. nov. 11. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Salx Narval ***** válasza:
Nálam így is maradt, ez ellen nem igazán tudsz tenni, vagyis annyit tudsz mint én, ott ahol nincs nem erőltesd a szakállnövesztést.:D Nekem is csak körszakállam van,volt, mert a pajesz rész totál gyér, 30éve ilyen.
2013. nov. 11. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem még körszakáll se lehet, kb csak az állam és a nyakam között nő, szemből olyan mintha nem is lenne semmi:D Kicsit vicces, de idegesítő. Soha nem akartam szakállat csak most erre a 'no shave november'-re van mindenki rákattanva és gondoltam én se borotválkozok, de szörnyen nézek ki szóval nem hiszem, hogy kibírom még 2 hétig:D
2013. nov. 12. 03:10
 4/4 Salx Narval ***** válasza:
Ez legyen a legnagyobb problémánk.:D
2013. nov. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!