Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miutan leborotvalom a peniszem...

Miutan leborotvalom a peniszem utana mindig pattanasos lesz. Ez miert van? Mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
2013. nov. 14. 16:30
 1/5 II.Dartheon ***** válasza:
100%

Mármint a pénisz feletti bőrre gondoslz nem?


Azért, mert nem fertőtlenítetted le a borotvát, sem a leborotvált részt.. mikor leszedted a szőrt, mindig mosd meg meleg vízzel a bőrt, és tegyél rá arcszeszt, és nem lesz pattanásos.

2013. nov. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ne borotváld a péniszed, mert irritáció lép fel, és az sokkal csúnyább tud lenni mint egy szőrcis pénisz.
2013. nov. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nem hiszem, hogy higiénia miatt jön ki, pesze arra is kell figyelni, de nekem is kijön ettől függetlenül néha. Kend be sima baba szappannal majd hagyd rászáradni, később mosd le, nekem szokott segíteni.
2013. nov. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ebből komoly fertőzés is kialakulhat,aztán járhatsz vele

hetekig orvoshoz .A legnehezebben gyógyuló betegségek közé tartozik a bőrbetegség .

2013. nov. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem az ponthogy kihozza, amit az első írt. Én hideg vízzel lemosom borotválás után s bekenem testápolóval vagy borotválkozás utáni géllel/krémmel. A szesz irritálja. S első pár alkalommal bármit teszel, pattanásos lesz. Lassan hozzá kell szokjon a bőröd.
2013. nov. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!