Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Here-problema, mi tortent? (...

Here-problema, mi tortent? ( szexualis tartalom )

Figyelt kérdés

A baratomat tegnap este oralisan kielegitve, a vegefele egyszercsak szerette volna ha a hereivel foglalkozok. En meg ugy szoltam, hogy : de mar nincsenek is ott :D viccbol.... mert ugye felemelkedtek mivel a végefele jartunk.

O odanyult, hogy mirol beszelek és meglepodott, hogy tenyleg, mert meg sosem vette ezt eszre... es a kis butus fogta es visszahuzta oket "normalis" helyzetbe. es utana egyszercsak nagyon megfajdult neki es be is kellett, hogy fejezzuk, mert fajt es meg ma is faj neki egy kicsit.

Azt szeretnem tudni, hogy mi tortent ? Karositott -e ezzel valamit? Komoly-e ez, mikor mulhat el, tortent-e mar valakivel ilyen?



2013. nov. 15. 11:20
 1/8 anonim ***** válasza:
hat meg en sem vettem eszre,hogy eltünne a herem a vege fele...
2013. nov. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát 35 éves férfi vagyok gyerekes,de még én sem tapasztaltam ilyet:))
2013. nov. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem az, hogy eltunik, azt csak viccelodesbol tulozva mondtam, de felemelkedik, nem ? Vagyis, annyira odakozeledik a peniszhez, hogy ha megfogod mar nem ugy erezni... Na meg ilyet :D Akkor lehet csak neki ilyen ?! Vagy en magyarazom rosszul...
2013. nov. 15. 12:46
 4/8 A kérdező kommentje:

"Orgazmus előtt felhúzódnak

Ejakuláció előtt a herék felemelkednek. Ha az izgalom végig megvolt a szex során, ám a férfi mégsem képes az orgazmusra, sokszor épp a herék felemelkedésének gátoltsága a probléma."


Ezt talaltam neten... de olyat nem talalok, hogy mi van ha valaki lehuzza ekozben .... :/ remélem felesleges aggodni, én amugy is biztosan nagyobb feneket keritek neki mint o maga

2013. nov. 15. 12:59
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Valóban így van a dolog.Elélvezés előtti percekben a herék elkezdenek felfelé húzókodni,ebben még a zacsi izomzata is besegít.Két oldal a nemi szerv mellé,és szorosan a has alá .Erre azért van szükség,hogy a herék a hashoz szoritva önmagukat,miközben a herékben lévő izomzat a heréket is össze

húzza, könnyebben préseljék ki magukból a spermiumot.Elévezés után szép lassan kellene hogy visszatérjenek eredeti helyzetükbe.Most viszonyt a kényszer hozta le őket,itt a következménye is .

Elévezés megakadályozására sex közben szokták alkalmazni a herék visszahúzását is .

2013. nov. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Koszonom ! Es azt tudod esetleg, hogy ez okozott-e kart a fajdalmon kivul ?

Leendo gyerekeinken aggodok haha :)

2013. nov. 16. 11:02
 7/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg semmi bajt sem okozott, a herék nagyon sokat kibírnak, csak jelzik a fájdalommal, ha valami nem tetszik nekik!

(Azért gondolom, nem harapófogóval húzta vissza magának :) )

2013. nov. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:D haha, rendben, koszonom a megnyugtatast :) azota mar termeszetesen minden okés
2013. nov. 21. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!