Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen magas leszek?

Milyen magas leszek?

Figyelt kérdés
1 hónapja lettem 14 (fiú vagyok) és 178-180 cm vagyok. Apukám és anyukám alacsonyabb nàlam.
2013. nov. 16. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
182 cm és 3 mm leszel.
2013. nov. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kb-ra gondoltam xd
2013. nov. 16. 16:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Majd a későbbiekben ez is eldől.Nem mindig a szülőkre üt vissza a gyerek .
2013. nov. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 II.Dartheon ***** válasza:

Nézd, mivel már magasabb vagy mint a szüleid, akkor az kiesett :D volt magasabb nagyszülőd?


Ha igen, akkor lehet kb akkora leszel int ők, de nem lehet tudni pontosan.. az is lehet, hogy maradsz olyan magas, mint amennyi most vagy.

2013. nov. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A fiúk kb. így szoktak nőni: néhány centit egy évben, aztán ez felgyorsul, van egy év, amikor 5-6 centit, aztán egy, amikor 8-10-et, aztán megint 5-6-ot, majd ez lelassul, és már csak 1-1 centiket 18. évig. A hirtelen megugrás általában nyolcadikos korra esik, de van, aki korán/későn növős fajta és egy-két évvel elcsúszhat az egész. Csak annyit lehet mondani: ha ezen a megugráson már túl vagy, akkor már nem sokat fogsz nőni, de ha ilyen még nem volt, akkor még sokat. Te gondold át, hol jársz éppen ebben. Szülők és további felmenők magassága nyilván számít, de nem érdemes spekulálni vele, mert pontos számot úgy se ad meg. Azonos nemű édestestvérek között is elég nagy tud lenni a szórás.
2013. nov. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!