Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Csak kíváncsiságból kérdem,...

Csak kíváncsiságból kérdem, hogy lehet egy barna hajú srácnak vörös szakálla?

Figyelt kérdés
Először azt hittem valami hülye hóbortból festi, de mint kiderült, 16 éves kora óta ilyen. Wow.
2013. nov. 16. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Festi a haját?
2013. nov. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Se a haját, se a szakállát nem festi, vagy ha mégis nagyon jól leplezi. Túl maszkulin ő az efféle "kislányos" dolgokhoz, hogy őt idézzem.
2013. nov. 16. 20:56
 3/9 anonim ***** válasza:
öcsém pl vörös volt kicsinek, de felnőtt korára bebarnult a haja, viszont a borostája vöröses neki, tehát látszik rajta a vörös szín.apai nagyapánk volt vörös hajú
2013. nov. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Volt olyan ismerösöm, akinek fekete haja, vörös szakálla, és világosszöke bajusza volt (természetesen eredeti szinek)!!!

Képzeld el, hogy nézett ki, amikor szakállat-bajuszt növesztett? A felesége azt mondta neki, hogy ha nem borotválja le, elválik töle, mert mindenki állandóan azt kérdezte, hogy ezt ilyenre festette?

2013. nov. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne .
2013. nov. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A nagybátyámnak sötétbarna haja van és fél szakálla sötétbarna, a másik fele vörös! Van ilyen!
2013. nov. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem tudom, de bátyám is barna hajú, a szakálla meg vörös. egyik ismerősöm pedig szőke, és szintúgy vörös a szakálla. :D
2013. nov. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, létezik ilyen barna haj és mellé vörös szakáll!

Finnországban nyaraltam és több férfin is láttam ezt a "kombót". Először én is néztem h ez hogy lehetséges h más színű a szakálla mint a haja? Talán festi? De egy ottani mondta, h ez a viking vérvonal miatt van, tehát ilyen érdekes genetika. :)

2013. dec. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Énnekem például vörös hajam van, és fekete szemöldököm.
2015. szept. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!