Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nem tudok rendesen vizelni?

Miért nem tudok rendesen vizelni?

Figyelt kérdés

19 éves fiu vagyok és kb 1 éve történt hogy nem tudok rendesen vizelni, mármint mikor megyek a WC-re, és akarok vizelni, nem indul el, olyankor leűlők (ha nagyon kell akkor általában elszokot indulni, de nem mindig) es 10-15 másodperc után megindul de nem űrűl ki teljesen, érzem hogy még maradt benne, és utána ha erőlkődők 1-2 csep meg kijőn, de utána 1-2 óráig csíp, éget, eleinte nem szűnt meg pár órán belűl de most már igen.

Voltam urólogusnál is, de azt mondta hogy csak egy kis felfázás, de az már el mult volna, de ez nem, vittem vizelet mintát is 2szer de negativ lett, a nemi életem is rendesen műkődik, anyira nem komoly, de rossz érzés mikor akarok pisilni es nehezen indul el, vajon mi lehet a probléma?

Előre is kőszőnőm.


2013. nov. 16. 23:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Duzzadt a prosztatád. Egyél rendszeresen tökmagot.
2013. nov. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tehát akkor nem komoly? és ha eszek sok tökmagot akkor majd elmúlik?
2013. nov. 17. 00:06
 3/5 anonim ***** válasza:

A vizelet elzáró szelep férfiaknál a prosztatán áthaladó

húgycsőben van. Ezért gondolom ,hogy valami köze a prosztatának is lehet köze .Én is sokszor megtapasztalom ezt a helyzetet,főleg reggel az első pisilésnél .Ezért le is ülök hozzá .De én már 3 x több vagyok nálad.

2013. nov. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Evvel jobb lenne elmenni urológushoz. Ha már egy éve fennáll ez a gond,akkor nem hiszem, hogy magától elmúlik. Lehet, hogy kapsz rá antibiotikumot, vagy ilyesmit.
2013. nov. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már voltam es azt mondta hogy minden rendben van, nincs semmi gond, hiába elmondtam mind ezt. Amugy anyira nem rossz csak egy kicsit kellemetlen.
2013. nov. 17. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!