Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nektek hány éves korotokban...

Nektek hány éves korotokban kezdett normálisan nőni a borostátok?

Figyelt kérdés

Én 16 vagyok, hetente leborotválom hogy erősödjön, de alig nő valamit és elég gyenge szőrszálak csak. Nagyon tetszik a borosta és van olyan osztálytársam akinek már rendesen van, mint egy felnőttnek. Ti hogyan gyorsítottátok fel jobban ezt a folyamatot? Van valami szőrnövesztő kapszula vagy ilyesmi?

Írjatok tapasztalatokat :)

Köszi



2013. nov. 25. 21:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen kapszula! :) Nem lehet felgyorsítani sem. Ezt leginkább genetikai tényezők befolyásolják. Olyan leszel, amilyen géneket örököltél.

Nekem elég korán rendes borostám volt már (kb 15 éves koromban). De én nem örültem neki annyira, mert nem szeretek borotválkozni.

2013. nov. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A bajszom és az államon a szőr 13-14 évesen kezdett el nőni, de borostám még most, 15 évesen sincs, pedig imádnám, szakállt is növesztenék :D
2013. nov. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!