Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nincs erekcióm reggelenk...

Miért nincs erekcióm reggelenként?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, eddig ez soha sem fordult elő! Minden reggel úgy keltem hogy majd "szétrobbant" a péniszem, annyira állt. Mostanában pedig már nem így van. Visszavezethető ez lelkiproblémákra?? Már a szexet sem kívánom annyira. A maszturbációt is erőltetem néha. de nem is esik jól! Előre is köszönöm a normális válaszokat!

2013. nov. 29. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Neked nem recska meg az orgazmus hiányzik, hanem egy nő érintése.
2013. nov. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem törvényszerűen előirás a reggeli merevedés .Mindentől lehet amit írtál.Rossz passzban vagy ,kicsit közömbös lettél még a masztira is .Most nincs nemi vágyad semmire.

De ne ezen agyalj ,mert akkor tényleg így marad .

Valami nem úgy sikeredett ahogy elképzelted,és ez most elvette a kedved mindentől .

2013. nov. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek van merevedése reggel,akinek van is annak egy idő után már nem áll fel annyiszor vagy csak ritkán,a gyakori merevedés reggelenként kamaszokra jellemzőbb inkább,
2013. dec. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!