Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ez? A többi lent.

Mi lehet ez? A többi lent.

Figyelt kérdés
Nem írnék ha nem aggódnék komolyabban. Kb. 3-4 hete megjelent a péniszemen egy pattanásszerű képződmény. Hagytam is hadd "forrja" ki magát , a végén pedig majd kinyomom (nem az első ilyen).De ez enyhén szólva máshogy fejlődött ki, fél-negyed borsónyi méretű jelenleg, alapvetően fehér, nagyjából ovális alakú, mivel a fityma bőrén van, ezért áttudom fogni az egészet. Az igazi probléma az, hogy az utóbbi napokban már próbáltam kinyomni, de egyszerűen nem megy, utánaolvastam ezen az oldalon, meg néhány másikon is, de egyik példa sem stimmelt igazán erre. Nem tudom mit tegyek most, a "pattanás" helye miatt nem szívesen mennék bőrgyógyászhoz/sebészhez. Nektek volt már ilyen, és ha igen, mit csináltatok vele? (22/F)

2013. dec. 5. 22:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet hogy ez nem pati volt,hanem faggyú,vagy zsirmirigy .

Fertőtlenitsed ,és hagyjad begyógyulni .

2013. dec. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát pedig érdemesebb megmutatni egy bőrgyógyásznak, könnyen lehet egy szőrtüsző gyulladás amit először kinyomtál, ezzel szépen többcsatornásra bővítetted és most már nagyobb lett. Rendes kezelés nélkül megint előjöhet ezért érdemes lenne megnézetni, nyomkodni pedig semmiképpen nem szabad.
2013. dec. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!