Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Úgy érzem, hogy elment az...

Bannala18 kérdése:

Úgy érzem, hogy elment az önbizalmam és az életkedvem is Nem tudom, hogy mit csinálhatnék amitől megváltozna ez az állapot?

Figyelt kérdés
Hugom 12.es már én meg 11.es vagyok mert buktam kétszer is :S én átmentem másik suliba mert azt hittem,hogy jobb lesz de tévedtem nagyon nem szeretem a sulit ahová most járok az osztály se vmi jó vmint gyakszin az emberek se nagyon szimpatizánsok számomra :S Nincs még semmim se jogsi,érettségi stb. Csajom sincs mert félénk és bátortalan vagyok, nyáron még járhattam úszni de már oda se járhatok mert már nagykorú vagyok :S akkor most nagyon a sportorvosi engedélyt se akarják megadni nekem focihoz mert szar a szemem de még próbálom elintézni, az az idegesítő,hogy most hugom és pár közös lány barátunk elfognak kezdeni focizni,erőteljesen kopaszodok :S sorolhatnám még,hogy milyen bajaim vannak :( Tudtok vmi gyógymodot,hogy mivel lehetne sokkal nagyobb az önbizalmam és lenne újra életkedvem ?
2013. dec. 11. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:

recskázz többet

egyél sok csokit

játssz vmi játékkal ami sikerélményt ad

vagy olvass regényeket

2013. dec. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem tanulj valamit, ami érdekel. Nem (illetve nem csak!) azt, amit az iskolában tanítanak, hanem ami tényleg érdekel. A neten rendeteg dologról lehet tanulni, pl. wikipedia-ban, startlap-on, stb.
2013. dec. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!