Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 30 éves férfi vagyok, és...

Szabika1983 kérdése:

30 éves férfi vagyok, és erősen kopaszodni kezdtem Valaki tud egy megbízható módszert ami megállítja a hajhullást?

Figyelt kérdés
30 éves férfi vagyok, és erősen kopaszodni kezdtem Valaki tud egy megbízható módszert ami megállítja a hajhullást? És a még frissen kihullott helyére esetlegesen ha nincsenek teljesen elhalva, azt újraéleszti?
2013. dec. 14. 20:28
 1/7 anonim válasza:
nekem bejönnek a kopasz pasik. bár attól függ milyen formában kopaszodik az ember. vágasd le rövidre :)
2013. dec. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Garancia semmire sincs. De a ricinusolaj már sok ismerősömnél megállította a hajhullást, és nem is egy költséges dolog. Veszíteni nem lehet vele.
2013. dec. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Menj el homeopátiás orvoshoz! Ha kell adok egy címet. De addig is ezt megpróbálhatod: SILICEA CH9 homeopátiás szert szopogatni minden nap 1-szer 5 globuluszt (éhgyomorra). Minimum 2 hónapon keresztül! (Gyártja pl. a BOIRON és patikában kapható, megrendeled, 1 nap alatt meghozzák, 800 forint csupán.)
2013. dec. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kettesnek: a ricinus olajat kenni kell a fejre? (mert ha megissza: akkor hasmars...)
2013. dec. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Eszembe sem jutott,h vki meginná a ricinusolajat :)
2013. dec. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Megmondom. Két lehetőség van. 1. Hajbeültetés, 1 nap max 500 graft. Pár százezerből megúszod. 2. Finasteride (vagy Duta)+ Rogaine Minoxidil+ Nizoral sampon kombó. Más nincs.
2013. dec. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A hajhullás és a kopaszodás nem egy és ugyan az. Ha kopaszodsz akkor az genetikai. Ha hullik a hajad, az valami betegség jele. Gyulladás a szervezetben pl. Orr-fül-gége szakrendelés. A krónikus mandulagyulladás is okozhat hajhullást.
2013. dec. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!