Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gillette Mach borotvakészülékh...

Gillette Mach borotvakészülékhez (borotvához) milyen kompatibilis, cserélhető fejek csatolhatók? A Gillette termékeket drágállom, tehetek rá pl. Wilkinson borotvát? Vagy DM/Rossmann saját márkás borotvákat, vagy ezek a fejek nem jók rá?

Figyelt kérdés
Egyébként Gillette vagy Wilkinson a jobb?

2013. dec. 17. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő jó márka ,és kompatibilisek is .Meg olyannal nem

találkoztam ne lenne jó a másik fejre .

2013. dec. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A Gillette sokkal jobb, felejtsd el a Wilkinsont még ha olcsóbb is!
2014. júl. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Már nem azért de a Wilkinson élesebb és nem irritál annyira mint a sokak által agyonistenített gillette és még olcsóbb is.
2014. nov. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
OK köszi, kipróbálom!
2014. nov. 30. 17:34
 5/6 anonim válasza:

Hát elég régi a kérdése, de biztos lesz még, aki felkeresi, szóval: Gillette Mach borotvára csak a Mach típuscsaládba tartozó fejek fognak rámenni, ahogy mondjuk a Wilkinson Quattro-ra (legyen az sima vagy Precision vagy bármilyen) is csak azok a fejek fognak rámenni, amiben benne van, hogy Quattro.

Másik kérdésedre: kinek mi. Mikor még elkezdtem "borotválkozgatni" Wilkinson Quattro Titaniumot vettem. Láttam h négypengés, szép rozsdamentes acél (vagy annak látszó) nyél...szóval jól nézett ki, meg papíron jól is kellett vinnie a szőrt. Jól is vitte. Aztán kitaláltuk tavaly ősszel a haverokkal h tartsunk "No Shave Novembert". KIbírtam...jól megerősödött közben. Szóval először hajnyíróval levágtam nagyon rövidre, aztán nekiálltam a Wilkinsonnal borotválni. Friss fejet is tettem rá, a zselét is hagytam állni az arcomon vagy tíz percig, de már az első húzás éreztem, hogy baj lesz...nem vitte. Apám Mach 3-t használ, azt vettem kölcsön tőle, és mint kés a vajat, úgy vitte. Azóta nekem is olyanom van.

Szóval SZÁMOMRA a Gillette a jobb...kivéve a Fusion, az nem magyar pénztárcának való

2015. jún. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy megosztottad a véleményed, élményed! A Fusion valóban nagyon drága :(
2015. jún. 21. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!