Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Biztos a tesztoszteron szintem...

Biztos a tesztoszteron szintem megemelkedése miatt van ez?

Figyelt kérdés
25 éves srác vagyok, és már egy jó ideje (1,5 éve) elég erősen hullik a hajam, amit idáig mindenki a tesztoszteron szintem megemelkedésével le is tudott, nem is vizsgálódtak semmit. Viszont egy ideje már azt is észrevettem, hogy a testszőrzetem is elég erősen hullik. Például a szemöldököm is eléggé megritkult, meg egyéb tájakon is. A tesztoszteron szint megemelkedése ezt is okozhatja? Vagy, ha nem akkor mi miatt van ez? Volt már valakinek ilyen tapasztalata?

#hajhullás #tesztoszteron #ritkuló szőrzet
2013. dec. 20. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Normális orvoshoz menjél el
2013. dec. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
a tesztoszteron szint megemelkedése csak erősíti a szőrösödést szóval nem hiszem hogy ettől lenne
2013. dec. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
menj el endokrinológushoz.
2013. dec. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

El kell keserítselek, pont abban a korban vagy, amikor elkezdődik ez a változás, amikor a tesztoszteron elkezd DHT-vá alakulni, ez jóval erősebb, mint a sima tesztoszteron. Ezt nem bírják a hajhagymák, és ha genetikailag öröklött, vagy úgy fejlődött ki eddig, akkor elkezdesz kopaszodni.

Eszedbe ne jusson semmilyen tesztoszteron blokkoló baromságokat szedni, hajnövesztőket sem, mert nagyon hazavágod vele az endokrin rendszered, amit többé vissza nem állítasz, és szedhetsz életed végéig teszto pótló készítményeket.

Eleinte még vissza-visszaáll, de később már nem fog.

Kezdj el inkább gyűjteni hajbeültetésre, az a legbiztosabb dolog.

Honnan tudom ezeket? Sajnos végigjártam ugyanezt.

40/F

2013. dec. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Normális eset a tesztoszteron szint csökkenésnek ebben a korban még nem lehet érezni a hatását.Nagyon lassú az a csökkenés ,arról nem beszélve a mellékvesék még termelik ezt .A szervezet annyit raktároz el ,hogy életünk végéig elég az .
2013. dec. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Simán lehet akár pajzsmirigy probléma is...
2013. dec. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!