Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen húgyúti fertőzés...

Milyen húgyúti fertőzés tünetei ezek?

Figyelt kérdés
Körülbelül egy hete olyan, mintha fel lennék fázva és időben stimmel is, mert egy hete körül volt egy olyan éjszakám amikor kitakaróztam, megfázott a derekam és fájt is a vesém 1 fél napig. Rá néhány napra jelentkeztek a következő tünetek: Vizeletürítés közben égő, enyhe viszkető fájdalom, nem csak ürítés közbeni enyhe "belső" viszketés, valamint olyan, mintha időnként "szivárona" belőlem a vizelet, de csak nagyon csekély mértékben, 1-2 csepp.
2013. dec. 20. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez szerintem nem fertőzés, valószínűbbnek tűnik, hogy apró vesekő, vesehomok okozta a tüneteket, attól fájt a veséd, és az került mostanra a húgyutakba, attól van a viszketés, és amiatt nem záródik rendesen a húgycső, ezért szivárog. Idővel kitisztul magától. Ha nagyon elhúzódik, menj el dokihoz!
2013. dec. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Erre nem is gondoltam, pedig a családban kb "hagyomány". Köszönöm a választ!
2013. dec. 21. 00:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt biztosan nem vese homok okozza.Az nagy fájdalommal jár.

Ez lehet húgyhólyag gond ,hiszen az érzékeli a teltséget ,a kiürűlést .Az 1-2 csepp férfiaknál belefér .

2013. dec. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Viszont az égő, viszkető érzést nem a hólyagomban érzem, hanem a húgycsövemben. Nálam pedig valahogy nem normális az 1-2 csepp sem, soha nem volt rá példa. 21 éves vagyok.
2013. dec. 22. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!