Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az normális hogy nem áll fel...

Az normális hogy nem áll fel minden reggel?

Figyelt kérdés
vagy nem mindig veszem észre. de van amikor megkeményedik de még mindig lóg.. és van amikor áll.. ez egészséges?

2013. dec. 24. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Én úgy vettem észre, hogy ha gyorsan kelek fel és nem gondolkozok, akkor nem szokott. Nehéz ezt így elmondani :D

Amúgy örülj neki :D néha elég kellemetlen(társaságban), hogy azért nem tudsz kiszállni az ágyból... :D De gondolom más is van így :D

Szerintem normális, nem kell mindig az égnek állnia xD

2013. dec. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

tejesen normális ez a dolog nálad .Akiknél nem áll minden

reggel ,azok valami betegséget sejtenek mögötte .csak ismerni kell a pö**csünk működését,máris elmúlnak ezek a kételyek .Nem is korhoz kötött ez a dolog .Ezért nem is kérdeztem hány éves vagy .

2013. dec. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vajon miért van az, hogy a kérdezők szinte sosem adnak meg életkort (és nemet...), s sokszor azt bezzeg kérik, hogy a válaszoló írja meg a korát, nemét ??? :((

A Kérdező életkora a kérdése miatt nem mindegy... (10 évesen? 20 évesen? 88 évesen???)

2013. dec. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
18
2013. dec. 25. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!