Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szikés rövid fitymafék műtét...

Szikés rövid fitymafék műtét után meddig kell kamillázni, kenegetni a féket, mennyi idő kell a teljes gyógyulásig?

Figyelt kérdés
rövid fék átvágása volt szikével, de nem tudom hogy ennek mennyi a gyógyulási ideje. mert van aki 1-2 hetet mond de azt sztem kamu, meg van aki 6-8 hetet.

2013. dec. 24. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Teljesen mind 1 az szikés ,vagy lézeres .A seb az létezik .

A fék teljes egészében el van távolítva .Lézeresnél elvannak égetve az erek,nincs vérzés .De ezt ugye nem 2 ft ért csinálják .A szikésnél varrni kell .5-8 nap után ezek hullnak is ki .Ez a normálisabb esetben van.Orvos függő.Milyen varrattal dolgozik . 3 hét alatt ez tökéletesen gyógyult is .

2013. dec. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amig bent vannak a varratok ,kamillázd is

1 voltam

2013. dec. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Valami értelmes választ adhatna valaki aki ért is hozzá! Mondtam, hogy FÉK ÁTVÁGÁSA műtét volt, frenulotomia vagy mi. Nincs semmiféle seb... felszvodó varratokat használnak, azt mondta a doki.
2013. dec. 24. 21:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyéntől függ a gyógyulás. A hagyományos (szikés) eljárásban legalább 4-6 hét a gyógyulás. Addig kíméld, ápold, tartsd tisztán, kamillázd, ne piszkáld.
2013. dec. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na várjunk.

Azt írtad "Nincs semmiféle seb" akkor mit varnak össze?

2017. márc. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!