Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Prosztatám van? (bővebben lent)

Prosztatám van? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
21 éves férfi vagyok.és talán nem tulzás hogy már évek óta van ez a problémám hogy vizeléskor sokára indul el.Vagy talán ez azért lehet mert van egy rosz szokásom hogy csak akkor megyek ha már nagyon kell?De édesapámnak is van hasonló gondja hogy nehezen indul a dolog.Nekem is már évekóta igy van,de mostanában rosszabb lett
2013. dec. 27. 15:10
 1/9 anonim ***** válasza:
És miért nem mentél még orvoshoz? Csinálnak egy alhasi ultrahangot és egy ujjal felnyúlnak a fenekedbe, de egyeltalán nem fájdalmas!
2013. dec. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja és ha nem egyezel bele az ujjazásba akkor nem csinálják.
2013. dec. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Rossz beidegződés is lehet.A vizelet elzáró szelep valóban a prosztatában van. Olyat meg nehezen tudok elképzelni,amit a kettes javasol .Ilyen esetben már csak egy kérdése van a dokinak.Fiatal ember akkor miért jött ide? A viszont látásra,el lehet menni máshova .
2013. dec. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Apu nem egyezett bele és nem csinálták neki. Nem szúrta le az orvos.
2013. dec. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Elhiszem 4 es,csak hogy ezzel a vizsgálat befejeződik .

Ez pont olyan,mint mikor a vért kellene vizsgálni,és nem engedek vért venni .

2013. dec. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem kell felcserélni a szerepeket a az orvosi rendelőben .

Az orvos foglalkozik a prosztatával ,de nem ő a beteg .

Ettől ő még gyógyult marad .

2013. dec. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Apu se volt beteg. Ez csak rutinvizsgálat volt.
2013. dec. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nekem az a problémám hogy elővételtől a vizelet megindulásáig eltelik 10-15 másodpercis,valamikor több is.Kicsit aggaszt ez a dolog mert csak 20 éves vagyok
2014. jan. 8. 12:02
 9/9 anonim ***** válasza:

Veszel egy csomag "kisvirágú füzike" nevű teát a gyógynövényboltban, és meggyógyulsz pár hét után, ha minden nap iszod.


Nálam is segített!

2014. jan. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!