Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Amikor pisálok akkor csípi a...

Pekkerke kérdése:

Amikor pisálok akkor csípi a farkam a hugy! És mikor hátrahúzom a bőrt akkor fáj meg feszül a bőr (amikor áll) meg a makkom is nagyon érzékeny amikor hozzáérek nagyon kellemetlen! Ez mitől van?

Figyelt kérdés
11/f 3hónap műlva 12

2013. dec. 28. 00:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Fertőzés.orvos.Pénisz ,vizelet és akkor nem tünsz primitívnek
2013. dec. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 II.Dartheon ***** válasza:

TEhát mikor nem áll, akkor hátra bírod húzni ugye?

Nos... amúgy szoktad rendszeresen fürdés közben tisztítani a makkodat,és az alatt?

Nos.. szerintem relatív fitymaszúkület lesz ez amúgy - sokan azt mondanák hogy menj el vele dokihoz.. de amúgy próbáltad kipucolni a farkadat? :D

Nálamilyen akkor volt amikor a szappan bennemaradt a bőr alatt, és marhááááára csípett, vagy 15 percig folyatni kellett rá a vizet, igaz akkor még 8-9 éves lehettem, de a mai napig emlékszem rá :D

2013. dec. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Amikor pisilsz ,a vizelet a bőr alá is bejut.Na ez csipi .

Mikor hátra húzós kicsit fáj is ,mert a bőr még nem olyan tág,mint lesz pár év múlva ,és enyhe szűkület is létezhet .

Mindenkinek nagyon érzékeny ebben a korban még .

Bocsi egyes,te meg 1 okoska lehettél 10 éves korban ,ha tudtad idegen nyelven is a p**s nevét .

2013. dec. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem szoktam mosni mert amikor hozzáér a víz a makkomhoz akkor fáj
2013. dec. 28. 20:04
 5/11 anonim ***** válasza:

Van egy enyhe húgyúti fertőzésed, azzal el kéne menni dokihoz.


DE. ami nagyon fontos lenne az az, hogy minden nap, tiszta vízzel öblítsd le a makkodat — ha nagyon érzékeny (ezzel nincs gond, kicsi vagy még, majd idővel elmúlik) akkor oldd meg valahogy hogy ne folyjon olyan durván a víz.


A többi dolog ne zavarjon, ahogy használod a kukidat majd egyre jobban mozog a bőr is meg nem lesz annyira érzékeny a makkod sem.

2013. dec. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Még valami: a makkod mindig fájt ennyire vagy régebben nem volt vele probléma?
2013. dec. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 II.Dartheon ***** válasza:

AHa... szerintem az a baj, hogy nem mosod, és begyulladt, vag kaptál valami fertőzést.. szerintem is érdemes elmenni a dokihoz, ő tud segíteni.

Sok sikert :)

2013. dec. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És házilag valami gyógymód?
2013. dec. 28. 21:33
 9/11 anonim ***** válasza:

Lehet tisztán tartani és reménykedni, de veszélyes, ha a fertőzés felmászik a hólyagodig vagy tovább, úgyhogy minél előbb kérjétek ki a háziorvos véleményét.


A kérdésemre addig is várom a választ :)

2013. dec. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tudtam pedig Nő vagyok ha azt tudja hogy makk és tud normálisan fogalmazni meg internetezni akkor ezt is megoldja .Amúgy A vizelet szót pedig használjuk ugye..

Orvos akkor ne házipraktikázz

2013. dec. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!