Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Maszturbálás nélkül egy...

Maszturbálás nélkül egy pasinak kb. hány naponta lesz magömlése?

Figyelt kérdés
2013. dec. 28. 12:28
 1/4 II.Dartheon ***** válasza:
85%
Ez nagyon emberfüggő.. serdülőknél szerintem elég gyakran, de mondom nagyon változó.. lehet akár naponta, kétnaponta, de akár 1-2-3 havonta is.
2013. dec. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nincs maszti,vagy sex,a magömlés írányítását átveszi az agy .Jobb esetben erről meg lehet győződni is éjszakai alvás,álom közben .A másik hasonló dolog,mikor a spermium nem kifelé ürül,hanem a prosztatától a húgy csövön fel a húgy hólyagba .Reggel ez az első ami kivan pisilve .Ilyenkor látni zavarosnak a vizeletet .Ez a periódus 10-14

naponként van .

2013. dec. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Tényleg pasija válogatja, én nem bírom tovább kb egy hétnél. Általában akkor éjjel azt álmodom, hogy egy ismerős lánnyal vagyok valahol, és bekerül a kukacom a punijába és jó érzés húzogatni benne ki-be, de nem szabad, és beleélvezek, na akkor felébredek, és elsültem.

Azaz ha nem maszturbálsz, az agyad fog maszturbálni helyetted, álmodban.

Én két naponta szoktam rárántani. ez bevált, nyáron van hogy naponta is.

2014. jan. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Volt, hogy két hónapig nem nyúltam magamhoz és ezalatt egyszer sem volt nedves álmom.
2022. nov. 11. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!