Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normális dolog, ha a fityma...

Normális dolog, ha a fityma maximum a péniszkarikát takarja?

Figyelt kérdés
Arra akarok kilyukadni, hogy a fitymát teljesen előre tudom húzni lankadt állapotban, ám maximum öt másodpercig marad így, utána visszahúzódik a karikára vagy egy nagyon kicsit mögé. Amúgy serdülőkorban vagyok (13 éves leszek nemsoká'), és esetleg lehet, hogy ez a pénisz növekedésével jár?

#fityma #előrehúzás
2014. jan. 2. 23:54
 1/8 anonim válasza:

Nem tudom h ez a serdülő korral-e jár.. De velem is ez volt... Helyedben szolnék egyik szülőmnek :)

Fontos h be legyél szégyenlős... :)

14/f

2014. jan. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmilyen különösebb gond.Menne vissza a helyére

de még kissé tágulni kell neki.Erről fogtok is gondoskodni hamarosan .Megy majd a "kézimunka " rendszeresen .Nem kell

ide orvos .

2014. jan. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
mármint én úgy értettem az előrehúzást, hogy makkrahúzás
2014. jan. 3. 10:46
 4/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, ha a fityma nem takarja teljesen a makkot, illetve az is, ha egyáltalán nem takarja. Valószínűleg a fitymád kevesebbet nőtt, mint a pénisz többi része, ezért húzódott hátra a makk mögé. Ha ez történt, akkor úgy gondolom így is fog maradni, a makkod fedetlen lesz. De ne aggódj emiatt, ez teljesen egészséges!
2014. jan. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2014. jan. 3. 14:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Mióta van ez így neked?
2014. jan. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, kb. egy-két éve.
2014. jan. 3. 23:24
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Hmm, szóval pár éve folyton hátrahúzva vagy?

Az jutott eszembe, hogy nekem ez akkor szokott ilyen lenni, amikor behajlik a bőr és így beakad a makk pereme mögé. Próbáld meg azt, hogy még jobban hátrahúzod, akkor lehet, hogy kifordul rendesen és jobban rá tudod húzni a makkra utána.

2014. jan. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!