Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A vastagabb de kicsit rövidebb...

A vastagabb de kicsit rövidebb vagy a vékonyabb de hosszabb Hímvesszőt szeretik a nők?

Figyelt kérdés
JÓ lenne ha nők is válaszolnának köszönöm.

2014. jan. 3. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez mindenkinél más.

Valaki a nagyot szereti, valaki a vastagot, de egyébként minden, ami átlagos, azzal a mérettel ki lehet elégíteni egy nőt.

Nekem közepes hosszúságú és közepes vastagságú a szeretem téma. Ilyen a páromé is és abszolút meg vagyok vele elégedve, gond nélkül ki tud elégíteni.

2014. jan. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Andizsuzsi ***** válasza:
93%
Tudod ez olyan, mint az alma. Van nő, aki a jonatánt szereti, van aki a goldent. De minden nő szereti a kedves, figyelmes, az ő igényeiket is figyelembe vevő férfiakat, függetlenül a péniszük méretétől.
2014. jan. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ketto kozott :) ne legyen tul nagy se meg pici se. :D

Am az mar elavult dolog h a nok odavannak a nagy farkakert lehet nagy a szajuk hogy huuu de jo lenne stb de ha arra kerul a sor akkor visszahokolnek h uristen ez ekkora. :D

2014. jan. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Anyám borogass! :)


Mihez képest vastagabb, szóval mennyire vastag? Vagy mihez képest vékonyabb? Áh, annyira vékony azért nem lehet, mint egy golyóstoll. Szóval azt akarom mondani, hogy ha választani lehetne, akkor a vékonyra szavaznék, mert a vastag ugye kellemetlen...

És a hossza. Minél is rövidebb, minél is hosszabb? Őszintén szólva nem vagyok annyira tapasztalt, hogy tudjam, van-e annyira rövid, hogy semmit sem lehet vele kezdeni. De az biztos, hogy ha nagyon hosszú, akkor az szintén kellemetlen, mert ütközik odabent... Tehát valami középhosszúra szavaznék.


De ha te kizárólag szélsőségekre gondolsz,

tehát az első példány túl vastag és annyira rövid, hogy semmibe se ér bele... :),

a második jelölt pedig egész vékony és baromi hosszú...

Akkor én a másodikat kérem, mert ott csak 1 probléma áll fenn és nem kettő, ráadásul ha figyelmes a hosszú szerszámú ipse, akkor meg tudja oldani, hogy ne ütközzön...


Egy voks tehát a vékony hosszú varázspálcának! :-))

Elég részletes és érthető volt?

35N

2014. jan. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A játékosat !
2014. jan. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a nagyon hosszú és vékony a legrosszabb.
2014. jan. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 nagyzol777 válasza:

Szevasz!


1. Egy biztos a tied épp akkora amekkora, ergo ki-mit szeret, az a tieden nem változtat, vagy bizonyos módszerekkel egy kicsit talán, esetleg. De ha már kérded egy biztos keménynek keménynek kell lennie.

2. A kérdés másik fele, hogy annak aki téged szeret majd egyedül ezen a világon, annak épp a tied fog kelleni, akármilyen is, s senki másé.

3. A kérdést amúgy egyszer feltehetnénk más szempontból is... akinek pl. a normál kicsi, az egy ... + én ezt így látom: Akinek nem kell, át istenem, majd lesz akinek igen. Amúgy 15/3.5-el már mindent meg lehet oldani, csak egy kis rutin kell, meg egy kis beton... ;)

2014. jan. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenki
2014. jan. 3. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!